У Тіни Кароль необоротні хімічні процеси в голові, а у її продюсера нова підопічна

26 січня 2007, 18:37

У четвер у пресі з'явилася інформація, що від Тіни Кароль пішов її продюсер Олег Чорний, з яким співачка брала участь у фестивалі "Нова хвиля", а також посіла сьоме місце на минулорічному конкурсі Євробачення.

Буквально за рік Тіна стала надзвичайно популярною, а участь у ролі ведучої шоу "Танці з зірками" ще більше укріпила самовпевненість дівчини.

Можливо, це і стало причиною їхнього розриву. Принаймні Олег Чорний використовує цей факт як аргумент і посилається на те, що у його вже колишньої підопічної з'явилися симптоми зоряної хвороби.


"...Потрібно визнати, що у легкій формі у неї прогресує зоряна хвороба... До цього потрібно ставитися поблажливо: за словами Костянтина Меладзе, у будь-якої людини, яка виходить на сцену і бачить перед собою аудиторію в 5 тисяч осіб, у мозку починають відбуватися необоротні хімічні процеси", - розказує Чорний.

Фото Анни Андрієвської

"Сцена – найсильніший наркотик з нині відомих, усі інші наркотики у порівнянні з цим – дитячий лепет", - додає Чорний.

"Тим більше у Тіни амбіційні плани: вона хоче в Голівуд, ще кудись...", – продовжує екс-продюсер Кароль.

Також Олег в інтерв'ю "Газеті по-київськи" пожалівся, що Тіна останнім часом перестала з ним радитися:

"Чесно кажучи, я був проти того, щоб Тіна вела "Танці", але це рішення вона прийняла самостійно", - пояснює екс-продюсер співачки.

Фото Анни Андрієвської

Так само і в кліпі на пісню "Ніченька" Тіна Кароль знімалася оголеною, не отримавши у цьому її рішенні підтримки ані свого продюсера Чорного, ані власних батьків.

Якийсь час Чорний, за прикладом Пугачової, навіть хотів створити з Тіною "Театр Тіни Кароль". Ідея полягала у тому, щоб допомагати молодим талантам. Результатами пошуків талантів і стали нові підопічні продюсера.

Фото Анни Андрієвської

Як виявилося, Олег Чорний взявся за розкрутку двох нових проектів. Це дівочий вокально-інструментальний гурт "Дербі" та, як каже сам Чорний, "дивовижно талановита дівчина" Пенелопа.

"Але головне – ми знайшли унікальну співачку і, як говориться в одній рекламі, одне абсолютно "свіже рішення". Журналісти називають класні новини – "смачно", "жирно"... Так от – у нас буде дуже смачно," – запевняє Чорний, ділячись своєю радістю.

"У неї унікальний голос! Тіна – безумовно, талановита, але в цієї дівчинки воістину унікальний дар", - переконує продюсер.

А Пенелопа теж блондинка. Фото "Блік"

Отже, тепер підопічною Олега Чорного стане нова дівчина, теж блондинка, як і Тіна , і, за словами продюсера, ще більш голосиста, аніж Кароль.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів