Меладзе хоче, щоб було, як у ВІА Гри

25 січня 2007, 18:01

Дорога молодим і перспективним відкрита завжди. Так видається і з огляду на кар'єрний ріст 25-річного київського режисера Алана Бадоєва, відомого за фільмом "Оранж лав".

От і Валерій Меладзе вирішив додати у свою творчість "молодої крові" і звернув увагу на молодого українського режисера.

Останні більш ніж 5 років Меладзе довіряв роботу над своїми відеороликами кліпмейкеру Семену Горову. Але зовсім нещодавно у нього виникла ідея щодо кардинальної зміни як музики, так і власного відео-іміджу.


Тому для зйомок нового відеокліпу співак вибрав режисера Алана Бадоева, який вже двічі екранізував композиції для "ВІА Гри".

Бадоєв. Фото Єловікова

"Мене дуже здивувала нова пісня Валерія. Вона зовсім вибивається зі стилю, у якому він працює вже кілька років. Тому і прийшла ідея представити його у зовсім новому образі", - говорить молодий режисер, слова якого наводить "Скрін Медіа".

Сам Алан Бадоєв надзвичайно радий майбутній співпраці і вірить в успіх задуманого.

"Я сподіваюся, що наша спільна робота додасть ще одну грань до багатоликого образа співака. А всі нововведення, які ми збираємося реалізувати на знімальному майданчику, глядачі побачать на екрані", - впевнено зауважив він.

Зрозуміло, що не останню роль у виборі нового режисера зіграв продюсер Валерія Меладзе і, власне, групи "ВІА Гра", Костянтин Меладзе, його брат.

Раніше Алан Бадоєв відзняв кліпи таким відомим співакам, як Наталія Могилевська, Гайтана, Тіна Кароль, Софія Ротару, Руслана, Світлана Лобода, Авраам Руссо, групам "Нічні снайпери" і "ВІА Гра", а також Андрієві Данилку та іншим.

Фото з сайту правда.ru

Також Алан Бадоєв працював над кліпом для Алли Пугачової, в якому у ролі п‘ятнадцятирічної Крістіни Орбакайте знялася 21-річна актриса Ольга Макеєва, відома за фільмом "Оранж Лав".
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів