У Бурмаки гіпс через всю спину

22 січня 2007, 13:18

З відомою українською виконавицею Марією Бурмакою стався нещасний випадок, і тепер їй доведеться на деякий час відмовитись від концертів і зйомки кліпів.

Марія серйозно травмувала руку під час невдалого падіння на льоду у ході зйомок телепередачі.

Хоча з дитинства, як каже сама Марія, вона любить їздити на ковзанах, і в неї це чудово виходить, це не вберегло її від неприємної випадковості.


"Ковзанка не була вщент переповнена, якість льоду була відмінна. Але сталася прикра випадковість, я зіштовхнулась з молодою парою. Наслідки - закритий перелом руки та змінений графік концертів", – розповіла Марія, слова якої наводить Уніан.

На зйомках якої саме телепередачі сталася прикрість довідатися не вдалося. Інформація про цей проект поки що тримається у секреті. Але TabloID вдалося довідатися про деякі інші деталі.

Як зізнався керівник прес-служби Бурмаки Володимир Горбань, Марія не дуже хотіла їхати до лікаря.

"Рука спершу просто сильно боліла, а тоді з‘явились додаткові ознаки травмування. Марія не хотіла їхати до лікаря. Ми ледве вмовили її поїхати у травмпункт. Але таки поїхали, зробили там рентген. Рентген показав такий... дуже складний перелом... Праве плече... Гіпс на всю спину", - прокоментував Горбань.

Перелом виявився дійсно складним і дуже невчасним. Травма Бурмаки стає причиною переструктурування усього графіку концертів співачки.

Також довелося перенести час зйомок відеокліпу на нову пісню "День народження", роботу над яким планувалося розпочати вже наступного тижня.

"Ми вже визначилися з локацією кліпу, вирішили, де будемо його знімати", - розповідає прес-секретар Бурмаки.

Зазвичай, із такою травмою, як у Марії, людині доводиться ходити у гіпсі як мінімум три тижні. Те саме, за словами лікарів, чекає і на Бурмаку.

Проте Горбань дав шанс засумніватися у таких невтішних прогнозах: "Хоча, можливо 25-го числа у нас таки буде концерт", - зазначив він бадьорим і злегка втаємниченим голосом.

На питання, як же це "дівчина з гітарою"на концерті і без гітари, Горбань трохи веселіше відповів: "Ну, буде виступати без гітари".

Отже, можливо, вже рівно за три дні, 25-го січня Марія Бурмака таки порадує своїх прихильників черговим концертом. Хто знає.

Фото з офіційного сайту Марії Бурмаки


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів