Депардьє проміняв haute couture на одяг з гуцульського ринку

18 січня 2007, 14:29

Як вже повідомлялося, цьогорічне Різдво популярний французький актор Жерар Депардьє провів у Прикарпатті, у колі двох президентів Віктора Ющенка та Михайла Саакашвілі, в державній резиденції "Синегора" у селі Гута Богородчанського району Івано-Франківської області.

На другий день своїх прикарпатських канікул Депардьє вибрався у Яремчу з наміром скупитися на місцевому гуцульському ринку.


А оскільки знаменитий актор, гонорари якого торік склали понад 3 мільйони євро, не враховуючи доходи від бізнесу, не звик відмовляти собі у приємностях і економити, він одразу придбав собі українського національного добра на суму не менш як 5000 доларів.

Отже, придбаний за 400 гривень капелюх Депардьє одразу вдягнув. Подрузі, яку разом із другом знаменитий француз прихопив із собою в Україну, він подарував налобник вартістю 500 гривень.

Серед інших покупок актора, який зазвичай із задоволенням носить костюми від Франческо Смальто, - каптан майже за 400 доларів, у який він одразу і вбрався, та різьблена дерев‘яна булава.

Депардьє так нічого і не підшукав у подарунок своїм дітям, яких у актора троє: 32-літня дочка Жюлі та 34-літній син Гійом від єдиної законної дружини Елізабет Депардьє, з якою він прожив у шлюбі 25 років, повідомляє "Бульвар Гордона".

Є також 13-літня Роксана — від сенегальської моделі Карін Сіла.

А син Гійом подарував Депардьє онуку Елізу, якій вже шість років.

Як відомо, Жерар Депардьє останнім часом не так вже й рідко буває на українській землі. Тож дуже вірогідно, що у продавців на гуцульському ринку ще буде шанс поторгуватися із відомим французьким актором і продати йому кожушок-другий. І, можливо, на цей раз і для його дітей та онуки, аби реабілітуватися перед ними.

Фото Уніан-Фотосервіс

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів