Новою "Міс Київ" стала школярка

26 грудня 2006, 14:50

Ще зовсім трошки і скоро конкурси краси будуть проходити ледь не щотижня. От і на цих вихідних вибирали чергову красуню. Не світу, не Європи, не бікіні і не футболу, а просто – "Міс Київ-2006".

Столичному конкурсу передував довгий підготовчий період. У ході двох кастингів, куди за оголошеннями прийшли близько півтисячі дівчат, відібрали 18 найвродливіших, пише "Комсомольська правда в Україні".


Журі сподобалась "а ля Меррі Попінс"

Далі змагання продовжили у концерт-холі Freedom, куди з'їхалася величезна публіка на дорожезних авто.

Режисером шоу виступив Олег Єфремов. Воно вийшло ніжним та романтичним, з нотками ностальгії, які навіювали музика 70-их і чорно-біле кіно про Київ, можливо, ще 60-их років.

Конкурсантки виходили в купальниках, костюмах Діда Мороза, вбраннях від Анісімова і західних кутюр'є. Дев'ятку фіналістів журі, до якого увійшли Олександр Пономарьов, режисер Семен Горов, голова нацкомітету "Міс Україна" Лілія Кузнєцова та представники глянцевих журналів, вибирало спокійно.

"Я буваю не тільки білою і пухнастою... Р-р-р-р-р-р"

Суперечки почалися, коли необхідно було обрати переможницю із трьох дівчат, які набрали за голосуванням однакову кількість балів. Дійшло до того, що красунь запросили до столу журі і влаштували їм допит.

Але і після цього суперечка продовжувалася. Тому Лілії Кузнєцові, яка вийшла на подіум для оголошення переможниці, довелося приймати рішення самостійно, оскільки половина журі голосувала на Оресту Бріт, а друга – за Анну Зуб.

Втім корона дісталася Оресті Бріт. Коли їй вручали нагороду, вона трошки розплакалась, але взяла себе в руки і почала позувати. Також їй подарували годинник, грошовий сертифікат та дорогоцінну прикрасу від спонсорів. Віце-міс стала 18-річна студентка університету ім. Т. Шевченка Анна Зуб.

На "Міс Київ-2006" до останнього моменту претендувала Анна Зуб

З нагоди своєї перемоги "Міс Київ", якій 16 років, вирішила наступного дня прогуляти школу. При цьому вона не зізналася, де саме навчається. Розповіла лише, що є професійною моделлю, займається спортивними, бальними, латино-американськими танцями, а ще в неї є наречений.

Параметри у переможниці виявилися не найкращими серед іншим учасниць, втім її зріст 175 см, талія – 63 см, груди – 86 см, а стегна – 93 см, при цьому важить дівчина 56 кілограм.

У день перемоги Ореста виявилася небагатослівною, натомість на кілька питань відповіла її мама, яка представилась просто Оксаною. Вона виявилася хазяйкою модного бутіку.

Навесні Ореста братиме участь у конкурсі "Міс Україна-2006"

Мама Оксана зізналася: "Я розуміла, що вона гарна, але ніколи не думала, що на подібних конкурсах обирають чесно. Виходить – вибирають. Про те, що дочка бере участь у конкурсі, я дізналася, коли вона попросила купити їй красиві туфлі".

На прохання охарактеризувати Оресту одним словом, її мама відповіла "ангел": "Спокійна, врівноважена, сильна особистість, яка має власну думку. Вона хороша дочка".

Усі фото з сайту "Козырная карта"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів