Соратник Януковича й Ахметова зробив із дочки співачку

26 грудня 2006, 12:54

З ким поведешся, того і наберешся. Депутату від Партії регіонів Сергію Момоту вистачило всього шести місяців, щоб заразитися від свого сусіда по Верховній Раді Ігоря Гуменюка і зробити зі своєї дочки співачку.

20-річна дочка Момота вирішила співати під псевдонімом Настасья. Презентація її першого диску "Полнолуние" відбулася днями в одному з київських клубів.


"Співачкою я себе відчула вже тоді, коли вперше стала на табуретку..."

Настасья - не перший співочий спадкоємець у регіональній родині. Дочка Гуменюка - відома всім співачка Ассоль.

"Давайте, "Регіони", встаємо зі своїх червоних крісел і гарцюємо!"

Відомі і маститі до нової конкурентки Настасьї не прийшли. Натомість з'явилися Костя Гнатенко, співачки Марта, Анжеліка Рудницька й Анюта Славська, яка у 2004 році випустила гімн Партії регіонів.

Великий букет білих троянд дебютантці передав новопризначений міністр надзвичайних справ Нестор Шуфрич, але сам не прийшов.

З дизайнером Григорьєвим

Подивитися на дитя Момота прийшов і радянський модельєр Михайло Воронін

Свою кохану донечку соратник Януковича довірив продюсеру Ігорю Шпілю, який працював у продюсерських групах з Іриною Білик, Ассією Ахат та Шоном Карром. А перший кліп зняв відомий за новорічними мюзиклами і роботами з "ВІА Грою" режисер Семен Горов.

У щільному кільці режисера Семена Горова (ліворуч) і тата-депутата (праворуч). Усі фото надані прес-службою співачки

Батько нової співачки Сергій Момот - впливовий донецький бізнесмен. Момот, так само, як і батько Ассоль Ігор Гуменюк, наближені до Рината Ахметова.

Цікаво, що у сесійній залі Ахметов сидить у спеціальній ложі під балконом преси. Найбагатший український мільярдер вирішив, що його сусідами по кріслам будуть Гуменюк і Момот, а також Борис Колесников.

У Колесникова і Ахметова підростають сини. Можливо, незабаром на сцені з'явиться хлопчачий дует або цілий "бойз-бенд" Алмір і Дамір Ахметови?

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів