Цушко керується гороскопами?

Понеділок, 4 грудня 2006, 17:55

Гороскопи на п'ятницю, 1 грудня, обіцяли лідеру фракції СПУ Василю Цушку майже доленосний день. Так воно, зрештою, і сталося: у перший день зими він став новим міністром внутрішніх справ.

TabloID вирішив перевірити пост-фактум, наскільки правдивими виявилися астрологічні прогнози для героїв п'ятниці: Юрія Луценка, Бориса Тарасюка та Василя Цушка.

Лідер соціалістів у Верховній Раді (за знаком Зодіаку – Водолій) міг прочитати у газеті "Сегодня" на п'ятницю наступне: "Навіщо чекати, поки слава прийде до вас сама? Так можна просидіти вдома надто довго. Бажаєте визнання – виходьте їй навперейми. У вас все вийде!".

Яким чином вийти навперейми визнанню, можна було дізнатися з астропрогнозу на порталі "Рамблер", де зазначалося: "1 грудня - день сприятливий для ділового планування, контактів, переговорів, укладання і підписання важливих угод і документів...".

Особливо слід звернути увагу на те, що в цей день у Водоліїв "вдало проходять візити до начальства, впливових людей, в офіційні органи". "Хороший день для підписання важливих паперів, контрактів, угод", - наголошувало видання "Блик".

Виникає питання, що ж такого підписав Цушко, який став головним поліцаєм держави вже за годину після неоднозначної відставки Луценка.

Водночас прогнози для відставки міністрів Бориса Тарасюка і Юрія Луценка виглядали відвертим знущанням.

Так, газета "Сегодня" обіцяла Стрільцю-екс-головному міліціонеру справжні дива: "Сьогодні вам будуть здаватися цілком реальними найнеймовірніші речі".

У свою чергу "Рамблер" і "Блик" називали п'ятницю "днем, сприятливим для родинних вечорів, зустрічей зі старими друзями, романтичних побачень".

"Ви можете використати його для якнайкращого взаєморозуміння з дітьми. Ви підсвідомо схильні до гармонії, тому переживаєте відчуття щастя".

Дуже довго можна сміятися над прогнозом газети "Сегодня" для Козерога Тарасюка, якого у цей день "попросили" із МЗС: "Цей день виявиться саме тим, який так приємно буде згадувати довгими зимовими вечорами. Тому проведіть його з тим, кого любите".

Утім, долю "щасливого у гармонії" Луценка і Тарасюка, який пережив один із "найприємніших днів" у своєму житті, ще дуже довго будуть вирішувати суди, які зірками у своїх висновках не керуються.

Фото "Київград" і Анни Андрієвської


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів