У продюсера Білик роман із 20-річним "НеАнгелом"?

3 листопада 2006, 12:08

Напевно, український продюсер Юрій Нікітін знає справжній секрет успіху шоу-бізнесу під кодовою назвою "колобок".

Спочатку він зустрічається зі своїми "протеже", потім йде від них і за цим вони від усього серця співають про втрачене кохання: це і екс-цивільна дружина Нікітіна – Ірина Білик, і його просто екс-дружина Ольга Горбачова.


Не дуже давно у Нікітіна запустився новий проект "НеАнгели". Останнім часом продюсер часто з'являється на публіці зі своїми підопічними – що є нормальним, якби не одне "але", пише "Блик".

Видання помітило, що він почергово обіймає то руденьку Славу, то брюнетку Віку. Навряд чи у Нікітіна роман одразу з двома, але з однією – точно дещо більше, ніж просто робота.

Фото "Блик"

Після чергового публічного вияву своїх емоцій 38-річного продюсера до 20-річної Віки в одному із київських ресторанів про їх стосунки вдалося розпитати і молоду співачку, і самого Нікітіна.

Спочатку вони "ніби усе заперечували" і заявляли, що не хочуть говорити на цю тему, однак під кінець Віка зазначила: "Заявляти про стосунки на всі сторони – це право вибору кожного. Я ж цього робити категорично не хочу (посміхається), щоб не зурочити".

"Утім і заперечувати цього також не стану, хоча б тому, що зараз моє життя на виду", - додала "НеАнгел".

У свою чергу Нікітін заявив, що обидві дівчини йому "симпатичні": "Слава – дуже експресивна та імпульсивна. Що стосується Віки, то це дивовижно відкрита, щира і добра людина. Саме ці якості я ціную у дівчатах більш за все".

На питання, чому ж ніхто не говорить категоричне "ні", продюсер відповів: "Як кажуть, "ніколи не кажи "ніколи". Вгадати, як складеться життя, не може ніхто".

Фото з сайту "НеАнгели", mamamusic

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів