Міністр Януковича після склянки вина зробив несподіване зізнання

2 листопада 2006, 12:24

Тиждень тому редактор скандальної газети "Бульвар Гордона" Дмитро Гордон відсвяткував свій день народження, на якому зібрав деяких естрадних та політичних зірок.

Під жарти Кобзона дружина Гордона ріже святковий торт

Оскільки були запрошені відомі багаті люди, тож і подарунки Гордон отримав цікаві.


Ян Табачник із дружиною теж розважаються на дні народження

Так, "регіонал" Ян Табачник зі своєю дружиною співачкою Тетяною Нєдєльскою презентував імениннику каблучку з білого золота з діамантом. До речі, Табачник з'явився на свято зі своїм сином Петром.

Тетяна Нєдєльська співала Гордону та Андресюку

Головний редактор газети "Факти" Олександр Швець подарував Гордону швейцарський годинник нової моделі "Voltimе", який складається з бази та модуля, повідомляє газета "Бульвар Гордона".

Син Яна Табачника Петро з футболістом Михайличенком

Власник годинника може змінювати модуль в залежності від погоди, настрою, а коли займається спортом або не має наміру слідкувати за часом, - просто перевернути циферблатом до руки. До речі, першим собі такий годинник придбав князь Монако.

Шуфрич дарує Гордону квіти та чоловічі аксесуари "Монблан"

А ось есдеки Нестор Шуфрич та Борис Андресюк наче змовилися. Вони подарували Гордону різні джентльменські набори від "Монблан" – ручки, запонки та інші чоловічі аксесуари. Причому, дізнавшись, що подарунки виявились дещо схожими, Шуфрич не розгубився: "У нас же та ж сама школа!"

Віце-прем'єр Дмитро Табачник ділиться новинами з Михайлом Резниковичем

До речі, Шуфрич навіть із чаркою не зміг відірватись від політики. Під час свята в нього задзвонив телефон. Після розмови Шуфрич виглядав засмученим, бо дізнався, що російському політтехнологу Глєбу Павловському заборонено в'їзд на територію України і той не може потрапити до батька.

За склянкою вина можна й про Павловського подумати

Поки Шуфрич обдумував цю новину, на святкуванні з'явився віце-прем'єр Дмитро Табачник. Він прийшов, мабуть, одразу з роботи, оскільки був вдягнений у светр та шкіряну куртку.

Тільки-но він сів за стіл, як Шуфрич не втримався і спитав його про Павловського. "А чим я, на твою думку, останні півтори години займався?" – відповів питанням на питання Шуфрича Табачник і додав, що проблема вже владналася.

Але після склянки вина віце-прем'єр дещо розслабився і його потягнуло на досить цікаві та несподівані зізнання. Він повідомив, що зовсім не симпатизує Павловському: мовляв, і людина він не дуже добра, і зробив все, щоб вони програли на виборах. До речі, тоді Павловський консультував його шефа – Віктора Януковича.

Футболісти з дружинами також розважалися. Праворуч Олексій Михайличенко з дружиною. Ліворуч Владислав Ващук із дружиною Маргаритою Січкар

Після цього зізнання Дмитро Табачник запропонував випити ще.

Січкар стало сумно сидіти з чоловіком. Вона пішла танцювати з Павлом Зібровим

Решта гостей почувалися розкуто. Російський співак Йосип Кобзон жартував, розповідав різні анекдоти. До речі, він і Андресюк були в ролі тамади на цій вечірці.

Останній акорд. Іменниник із Кобзоном разом заспівали пісню "Я люблю тебя, жизнь!"

Однак, не всі, кого запрошував Гордон на це свято, прийшли. Лише по телефону його привітали Віталій Кличко, Олександр Зінченко, Володимир Горбулін, Григорій Суркіс, Руслана Лижичко, Ніна Карпачова, Ірина Білик та інші.

Усі фото газети "Бульвар Гордона"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів