Найсильніший чоловік відстояв свою пісню не без бою

13 жовтня 2006, 12:41

Усім публічним персонам, які ще не встигли спробувати себе у якості зірки шоу-бізнесу, можна не перейматися: два провідні українські телеканали влаштували справжню "Фабрику зірок".

Спочатку слід піти на "1+1", де вас повчать танцювати у парі із професіоналами бальної сцени, а потім можна відправлятися на "Інтер", де до вас, знову ж таки, приставлять професійного партнера і дадуть можливість наспіватися.


Із братом, не в хорі. Фото з сайту Василя Вірастюка

Танцювати чи підтанцьовувати, співати чи підспівувати – вибір ваш, що залежить від віри у свої можливості і власної гідності.

Так, найсильніший чоловік України і світу Василь Вірастюк відстояв своє право на те, щоб по-справжньому співати, а не підспівувати Ані Лорак у шоу "Зірковий дует", пише "Газета по-киевски".

Василь зізнався, що ще у дитинстві співав із рідним братом Романом у хорі. Друзі завжди казали, що у нього хороший голос і відмічали музичний слух. Тому пропозицію заспівати дуетом з Ані Лорак Василь сприйняв з ентузіазмом.

Зазвичай, про Василя кажуть, що він дуже добрий. Фото з сайту Вірастюка

Утім на робочому майданчику не обійшлося без невеличкого конфузу. Так, керівник оркестру "Радіобенд" Олександр Фокін недооцінив свого "колегу". Він вирішив, що слід авторитетно запропонувати Василю пісню і цього буде достатньо. Однак Вірастюк мав щодо цього свою думку і від запропонованого варіанту відмовився.

"Я прийшов на це шоу, щоб співати, а не підспівувати. Якщо він (Фокін) буде продовжувати наполягати, то доведе до того, що у мене взагалі пропаде настрій", - відповів силач.

З такою напарницею гріх не дати жару. Фото FHM

"Тому я зараз вийду, заспокоюся, щоб мені ніхто не потрапив під руку, потім повернуся, і ми продовжимо вибір пісні", - додав Вірастюк.

Певно, Василь знав, про що казав, і метод спрацював: спільну мову із Фокіним вони все ж таки знайшли і в результаті зірковий дует зупинився на хіті "One way ticket".

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів