Ахметова попереджають про небезпеку

15 вересня 2006, 14:52

Якщо найбагатший українець Ринат Ахметов не хоче, щоб повторилася історія із Криворіжсталлю, він має відкласти всі свої плани принаймні на півроку.

І взагалі, йому слід бути дуже обережним, пише газета Сегодня.

А весь його наступний рік до вересня 2007 року залежатиме від того, як він відходитиме від свого дня народження. Свій сорокарічний ювілей Ахметов святкуватиме 21 вересня.

А причиною таких пересторог є сонячне затемнення, яке має відбутися 22 вересня.

Небезпечне для Ахметова кільцеподібне затемнення

Як стверджують астрологи, затемнення відноситься до кільцеподібних, коли тінь місяця закриває сонце не повністю.

Такі затемнення, на думку астрологів, є особливо фатальними, і їхні негативні наслідки можуть тривати півроку і навіть більше. У цей день не варто нічого планувати.

Найбільше ці наслідки відчують ті люди, чиї дні народження наближені до 22 вересня: у їхньому житті можуть відбуватися доленосні, неочікувані зміни".

Краще поки Ахметову цей час десь пересидіти

Тож Ахметову і всім, хто народився в ці дні, потрібно бути особливо обережними – не сваритись ні з ким, не підписувати контрактів, не робити важливих покупок і скоротити кількість перельотів.

"У цей період потрібно бути пильним до оточуючих. Вороги можуть активізуватися. Про душевну рівновагу Ринату Леонідовичу також потрібно потурбуватися: краще пересидіти затемнення у закапелку", - радить представник астрологічного центру імені Павла Глоби Ігор Нікішин.

... І ні в якому разі ні з ким не сваритися, бо буде горе

У той же час сам Ахметов, як кажуть його знайомі, ніколи зацікавленості щодо астрології не проявляв, тому мабуть, не дуже вірить у такі речі.

Власне, затемнення в Україні, на жаль, побачити не вдасться. Воно, в основному, буде помітним над Центральною та Південною Америками.

Фото Анни Андрієвської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів