Імениті жителі Пущі-Водиці

4 вересня 2006, 18:41

Довкола Пущі-Водиці, що одразу ж під Києвом, вирувало багато скандалів, пов'язаних з депутатами і землею. Хто, як і в яких будинках живе там зараз, намагалася довідатися газета "Сегодня".

Елітне селище в Пущі розбите на кілька ділянок, що обгороджені великими заборами. На одній з них, про яку і піде далі мова, розміщені 13 будинків.

Будинки були збудовані ще за радянської влади і використовувалися як державні дачі київською партійною і радянською елітою.


Усі будинки доволі прості - вони не належать тим, хто в них живе, а виділені їм державою "за статусом" або орендуються ними, як це роблять Нестор Шуфрич і Юрій Загородній, заступник Медведчука в президентській адміністрації.

Жовта дача Плюща, яку охороняють Джульбарс і Нік

Стоять будинки серед тиші, сосен і численних водойм на відстані 20-25 метрів один від одного. Усі дороги асфальтовані.

Дача екс-спікера Верховної Ради Івана Плюща представляє собою двоповерховий дерев'яний будинок жовтого кольору із залізним дахом. Там живе його родина із трьох осіб: екс-спікер із дружиною та їхня дочка Домініка.

На першому поверсі знаходяться їдальня, кімната для ігор Домініки і ще одна невелика кімнатка, імовірно, використовувана як буфет. Також на першому поверсі розташована кухня.

На темних шпалерах у їдальні розвішені сімейні фотографії, а також Івана Степановича з Віктором Ющенком.

На другому поверсі знаходяться три кімнати: спальня батьків, дочки і кабінет. У будинку центральне опалення – котел розташований на території селища.

У Заклунної і Присяжнюків однакові хатинки, щоб не сварилися

Ділянка в 20 соток обгороджена металевою сіткою, а ще територію охороняє величезна вівчарка Джульбарс і кіт на ім'я Нік.

Також на ділянці є невеликий город і теплиця, де родина вирощує помідори, огірки, солодкий перець, кавуни, дині, картоплю і гарбузи.

Поруч із Плющем живе акторка і депутат-комуніст Віра Заклунна з чоловіком, членом Конституційного Суду. Свій будинок вони ділять з родиною Присяжнюка (невідомо тільки, з яким саме – екс-прокурором Києва чи головним архітектором столиці). Це більш сучасний двоповерховий будинок з червоної цегли, де на першому поверсі 2 гаражі.

За відсутності Дьоміна у будинку могли оселитися привиди

Усе, що відомо про будинок, що знімає нинішній посол України в Росії Олег Дьомін – це те, що він представляє собою довгу одноповерхову будівлю, що оббита вагонкою і з невеликою верандою. Наразі Дьомін у Москві, тому невідомо, хто ж проживає в його будинку зараз.

Такий самий будинок, як у Плющів і в Загороднього, тільки він обшитий вагонкою бежевого кольору. На ділянці є ще невеликий будинок, у якому живе охоронець. Кажуть, є і більярдна. Також є невеликий ставок і дерев'яний місток через нього. Ділянка обнесена забором з металевих прутів.

Загородній живе прозоро, мовляв, йому ховати нічого

Зовсім без дому у Пущі залишився Нестор Шуфрич. Раніше він узяв дерев'яний фінський будиночок в оренду терміном на 49 років з оплатою декількох десятків тисяч гривень на рік.

Окопи після Шуфрича

Щойно він приступив до його реконструкції, розібравши його до основи, як нова влада вирішила його відібрати. Зараз йде судовий позов. У результаті на місці будинку тільки фундамент, бур'ян і сосни, а будівництво вже рік як заборонено.

Абсолютно нічого не видно за забором Григорія Суркіса. Однак жителі селища говорять, що в нього там невеликий двоповерховий будинок, не більший, ніж у Плющів.

Зате за його ділянкою, кажуть, стоять величезні хороми Медведчука. Також у цьому селищі знаходиться будинок голови Нацбанку Володимира Стельмаха.

Фото газети "Сегодня"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів