Меладзе використає Ані Лорак "у своїх корисливих цілях"

Середа, 30 серпня 2006, 16:04

Виявляється, Ані Лорак і Костянтина Меладзе буде пов'язувати аж ніяк не сольний проект, як про те говорили раніше.

Дама з єдинорогом. Майже по-чеховському

За інформацією видання "Твой день", українська співачка стане "сировиною" для вже розкрученого дітища продюсера - "ВІА Гри".

Справа в тому, що із сексапільного тріо вже вкотре вигнали дівчину. У цей раз нею стала маловідома Ольга Корягіна.

"Продюсер "ВІА Гри" давно висловлював невдоволення новенькою 20-річною Корягіною: дівчина явно програвала попередній солістці Наді Грановській. Воно й зрозуміло, в Ольги занадто мало досвіду", - пише видання.

Причому одразу стверджується, що в даному випадку Меладзе не підписував з дівчиною контракт, щоб можна було без проблем вказати їй на двері.

"Твой день" згадує, що колись Ані Лорак пробувала свої сили й у Росії: "Кароліна Куєк (справжнє ім'я співачки) у 16 років брала участь в "Утренней звезде". А трохи пізніше намагалася налагодити співробітництво з Ігорем Крутим. Але дівчина була змушена повернутися в Україну, де незабаром стала дуже затребуваною".

Для початку вирішили розім'ятися на браті - Валерії

Вже багато писали про те, що Меладзе умовляв співачку до співпраці протягом кількох років, але, виявляється, підписати з ним контракт Ані Лорак зважилася лише після розриву зі своїм колишнім продюсером Юрієм Фальосою, зокрема, вона дочекалася того моменту, коли закінчиться термін їхнього договору.

У PR-службі Ані Лорак поспішили запевнити, що співачка дійсно збирається працювати з Костянтином Меладзе, але до "ВІА Гри" це не має ніякого відношення. "Він з нею такий контракт не підписував", - цитує їх слова Остров. А навіщо ж йому контракт, коли він усіх жене в шию?

TabloID


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів