Кума Ющенка не захотіла знятися у новорічному фільмі-опері

27 липня 2006, 19:00

Новий рік уже традиційно став часом не тільки подарунків, але й всіляких мюзиклів.

Однак з кожним роком вітчизняні й закордонні режисери намагаються крок за кроком виходити з цього жанру і знімають інші святкові фільми.

Так, до Нового 2007 року українцям готують як мінімум два проекти. Один з них, з робочою назвою "Дивне Різдво", запуститься тільки 3 серпня, а робота над другим – "оперним" – уже підходить до кінця.


Як Тимошенко спілкується з "кумами-сватами" президента. Фото УНІАН

Зокрема, кавер-версія фільму-опери "Запорожець за Дунаєм" є сучасною екранізацією твору Гулака-Артемовського, який знімає Микола Засєєв-Руденко.

По коштах фільм повинен стати "грандіозним", адже зняти рімейк "Запорожця" 53-го року випуску попросила держава, пише "Газета по-киевски".

До роботи режисер вирішив підійти нестандартно: спочатку у фільмі намічалася навіть роль прес-секретаря Одарки. Але на даний момент відхилень від оригіналу в сценарії не спостерігається.

Роль Одарки готували під екс-міністра культури і куму Віктора Ющенка Оксану Білозір, але в останній момент вона чомусь передумала.

Гришко і співати встигає, і у фільмах зніматися

Карасем же, на жаль, не став видатний український бас Микола Шопша – співак раптово помер, встигнувши відзнятися лише в перших епізодах.

Як стверджує Засєєв-Руденко, в день смерті Шопши йому був знак зверху: дорогуща камера вартістю в 1 800 000 доларів (її спеціально для кіностудії прикупив Мінкульт) без видимих причин раптом впала і розбилася.

А трохи пізніше знімальна група дізналася, що Миколи Шопши більше немає. Тепер його голосом заспіває Богдан Бенюк – саме йому дісталася роль Карася.

Всі інші актори – солісти Національної опери: Володимир Гришко, Марія Стеф'юк та інші.

Ступка у фільмі Месхієва "Свої"

Відійшов від музичних фільмів Макс Паперник, пише "Блик".

У своє "Дивне Різдво" автор "За двома зайцями", "12 стільців" та "Снігова королева" запросив Барбару Брильську, Лію Ахеджакову, Богдана Ступку, Ольгу Сумську та Володимира Горянського.

Подробиці режисер не розповів, але в передчутті зйомок заявив: "Готуємо новий новорічний блокбастер!".

TabloID

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів