Кого в парламенті треба боятися?

13 липня 2006, 12:55

За останні дні роботи парламенту стало зрозуміло, навіщо в депутати йшов чемпіон з вільної боротьби Ельбрус Тадеєв. В цей момент шкодуєш, що до парламенту не потрапив боксер Віталій Кличко.

Схоже, що не скоро вгамуються бійки в стінах Верховної Ради, тому "Комсомольська правда" вирішила оцінити бійцівській потенціал депутатських фракцій.


У соціалістів за ідею може постояти й Семенюк

Найсильнішими виявились соратники Януковича. Тут є вищезгаданий Ельбрус Тадеєв, який є олімпійським чемпіоном з вільної боротьби, Микола Лисин – президент національної ліги професійного боксу України.

"Регіонал" Андрій Клюєв є головою федерації боксу в Донецькій області, а Ринат Ахметов вже неодноразово розповідав, як сім років займався боксом.

За прем’єрство батька може постояти і його син Віктор Янукович-молодший, який захоплюється рукопашним боєм.

У "Нашої України" такого потенціалу менше. В першу чергу вони можуть розраховувати на Петра Порошенка, який є майстром спорту з дзюдо.

Допомогти йому зможе і Микола Катеринчук, який захоплюється боксом. У нього навіть з молодості травма є – перебитий ніс.

За "Нашу Україну" у бійці може й Юрій Павленко постояти. Все ж таки він є міністром спорту.

Захищати ідеї блоку імені Юлії Тимошенко може політолог та знавець східних єдиноборств Дмитро Видрін. Може допомогти й Валерій Шаманов – він представник луганської федерації дзюдо і взагалі вартий десяти бійців, оскільки знайомий і з класичною боротьбою, і з боксом.

В СПУ і КПУ кваліфікованих кадрів - явний дефіцит. Жоден з їхніх нардепів не зізнається в міцній дружбі з єдиноборствами. До того ж більшість їхніх обранців - досить поважного віку. Тому, коли треба, у бій йдуть такі молоді кадри як Микола Рудьковський і Василь Волга.

Всі фото Анни Андрієвської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів