Сексуальність Тимошенко й Ахметова перемогла

5 червня 2006, 11:38

Українці можуть оцінювати політиків не лише за їхні професійні якості, а й як звичайних людей. Їхні думки щодо найрозумніших, найхитріших, найвеселіших, та інший "най" дізнавався "Блік".

Тож найбільш нахабним було визнано есдека Нестора Шуфрича. Його називають "людиною без гальм".


Шуфрич з тодішнім президентом Кучмою. фото Бульвар

Він вважає, що завжди правий, і йому все одно, що про нього думають інші, пише газета. Також серед нахабних політиків були названі нашоукраїнець Петро Порошенко і новоспечений "регіонал" Святослав Піскун.

Порошенка також не забули назвати "нахабою"

Найскандальнішою особою була названа лідерка ПСПУ Наталя Вітренко, яка вирізняється здатністю знайти найрізкіші слова щодо свого опонента. Часто її публічні виступи перетворюються на скандал.

Новий виступ Вітренко - новий скандал?

Наступним за рейтингом в цій категорії визнано Дмитра Корчинського, який під час передвиборної кампанії 2004 року приїхав реєструватися кандидатом в депутати на БТРі.

Корчинський складає Вітренко конкуренцію

Найбільш веселим серед політиків було визнано нового Київського мера Леоніда Черновецького.

А ось Черновецький полюбляє веселитися

Мабуть, на всіх справило враження його рішення вигнати з київської мерії злих духів. Також найвеселішим кияни назвали міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, який любить пожартувати.

Найхитрішим кияни продовжують вважать есдека Леоніда Кравчука. Кажуть, що навіть зовнішньо він нагадує лиса. Не дарма казали, що він зажди може пройти між краплинами та залишитись сухим.

Хитрий "лис" Кравчук

Хитрими кияни також назвали Володимира Литвина та Віктора Медведчука.

Проте найбільш розумним політиком громадяни вирішили назвати жінку. Нею стала Юлія Тимошенко, яка на думку опитаних, завжди знайде відповідь на будь-яке питання. Також кияни відзначили її вміння вкладати в голови інших свої думки.

Найбільш розумними кияни також назвали Олександр Мороза та знову Володимира Литвина.

Однак, це не єдина категорія, в якій була названа Тимошенко. Майже без коливання чоловіки називають її найсексуальнішою жінкою-політиком.

Найсексуальніша та найрозумніша?

Найбільшою ж популярністю у жінок користується 39-річний "нашоукраїнець" Микола Катеринчук. Він зміг причарувати дам своїм поглядом, привабливою посмішкою та ямочками на щоках.

Катеринчук в колі молоді

Серед найсексуальніших чоловіків-політиків жінки також називали найбагатшу людину України Рината Ахметова та "нашоукраїнця" Петра Порошенка.


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів