Помаранчеві Катя і Рома їдуть у Канни

28 квітня 2006, 12:49

Бог любить трійцю: третя сага про Помаранчеву революцію "на другому плані" буде представлена на 59-му міжнародному Каннському фестивалі.

Однак стрічку режисера Алана Бадоєва "Orangelove" випустять лише у позаконкурсний показ 20 і 22 травня.


Справа в тому, що вчасно не встигли на належному рівні зробити звук і комп'ютерну графіку.

Оскільки в Україні не знайшлося належного устаткування, робота над пост-продакшном картини здійснювалася в Чехії, Польщі, Росії та США.

Це, за словами авторів, істотно затримало подання фільму до конкурсної програми Каннського фестивалю.

У той же час є приємна новина: фільмом зацікавився власник найбільшої у Європі PR-компанії DDA Деніс Девідсон.

Цього року компанія DDA представляє такі картини, як "Основний інстинкт-2" та "Код да Вінчі".

Так, Девідсон влаштує презентацію "Orangelove" не тільки у Каннах, але і на інших міжнародних кінофестивалях та в світовому прокаті.

Не дивлячись ні на що, Бадоєв переконаний, що Канни побачать якісну картину, що відповідає усім голлівудським стандартам.

Автори заявили, що "Orangelove" - незалежна українська комерційна картина. А продюсер Володимир Хорунжий сказав, що 99% людей, які робили фільм, - українці.

Росіянин Олексій Чадов, який зіграв головного героя, виняток, а сам Хорунжий, хоч і вважається голлівудським продюсером, уродженець Києва.

Загалом у стрічці було задіяно 180 осіб, і зняли її менш ніж за тридцять днів. Щоправда, фільм ще сирий і потребує численних доопрацювань.

"Наша найголовніша мета - комерційний успіх, повернення інвестицій, - заявив Хорунжий, який нітрохи не сумнівається, що все так і буде.

Бюджет картини склав 3,6 млн. доларів, які надала компанія "Київ-Донбас". Автори заявили, що це зовсім небагато, оскільки для всіх фільмів пороговою цифрою вважається п'ять мільйонів.

Фільм про кохання рудоволосої киянки Каті та фотографа-росіянина Роми має вийти 16 вересня на екрани України, Росії і, як сподіваються автори, США та інших країн.


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів