Екс-прем'єр подарував буфетниці собаку, але до роману не дійшов

27 квітня 2006, 15:17

Ось і закінчилось життя старого парламенту, який відіграв велику роль під час помаранчевої революції, але в той же час не можна забути бійки за політ реформу та нічне вартування під трибуною та зламані мікрофони.

Проте зовсім не про це згадують співробітники буфету Верховної ради, коли розповідають про депутатів цього скликання.

Як виявилось, багато народних обранців до співробітниць буфету ставляться як до рідних і підходять саме до "своїх".


Так наприклад, БЮТівці Андрій Шкіль і Володимир Яворівський, а також Борис Андресюк з Народної партії обслуговуються в центральній частині стойки у Віри.

Комуністи надають перевагу в основному "правому флангу", де їм допомагають Рая та Ірина.

Ось вона мрія комунізму - дешеві сосиски. фото Сегодня

Ліва позиція біль до вподоби депутатам Олександру Морозу, Валерію Пустовойтенку, Миколі Гапочці, Михайлу Ратушному і Василю Онопенку, пише Сегодня.

"Ви знаєте, вони до нас ставляться як до рідних. Наприклад Шкіль дарує цукерки, а ось Пустовойтенко на 8 березня подарував великого іграшкового собаку", - розповідають дівчата.

"Вони з нами такі люб’язні, показують увагу, але ніяких романів на стороні не буває", - наголосили дівчата з парламентського буфету.

Також вони похвалились, що іноді депутати дають їм чайові, бо за їхню роботу дівчата отримують трохи більше 200 гривень. В той же час вони визнали, що депутати попереднього скликання не жаліли грошей.

"Незважаючи на те, що в цьому скликанні були переважно одні мільйонери, вони виявились менш щедрими, ніж депутати попередніх скликань. Чайові - ц в основному решта, яку вони іноді не забирають. Але нам все одно дуже шкода з багатьма з них розставатися, бо ми до них звикли", - кажуть дівчата.

"Ми знаємо їх смаки і розуміємо один одного без слів. Вони просто підходять до стойки, а вже знаємо, що їм подавати", - додають вони.

Окремо варто приділити увагу цінам в парламентському буфеті. Так тут борщ з фрикадельками (325 г) коштує 2,65 гривні, котлета по-київськи – 4,87, вінегрет (100 г) – 2,14, квашена капуста (100 г) - 1,31, олів'є – 1,67 за 100 грам.

За 150 грам картоплі депутати сплачують 1,07 гривні, рибна котлета 100 г коштує 3,02, хек смажений (100 г) – 3,19, палтус смажений (100 г) – 10,93.

Можна депутатам і трохи випити на роботі майже безкоштовно. За 100 грам коняку народні обранці мають розкошелитись лише на 6 гривень. Горілка ще дешевша – 100 г за 4 гривні.

Чай та кава коштують 43 і 63 копійки відповідно.

Тож, мабуть не лише співробітниці буфету будуть сумувати за депутатами. До речі, деякі з них все одно повернуться із новим складом парламенту.

А ось есдеки, люди Литвина та інші, мабуть, сумуватимуть за тими часами, коли могли смачно поїсти за такі маленькі гроші.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів