Футболісти Ахметова побили яйця

25 квітня 2006, 19:33

Поки новообраний депутат та найбагатший українець Ринат Ахметов готується посісти місце у будинку під куполом на вулиці Грушевського, його футболісти з ФК "Шахтар" повним ходом святкують Великдень.

Капітан команди Анатолій Тимощук став переможцем турніру по биттю яєць, який відбувся 22 квітня в готелі "Донбас Палас".


Окрім вже досвідчених учасників турніру втрата рів "Шахтаря" Дмитра Шуткова, Богдана Шуста і самого капітана команди Тимощука, вперше у змаганнях по биттю великодневих яєць взяв участь новий директор академії футболу ФК "Шахтар" голландець Хен Фон Стей і генеральний менеджер "Донбас Паласу" Удо Хайне.

Вперше він побачив ці змагання минулого року, це був перший захід після його приїзду в Україну.

Православна традиція бити яйця йому сподобалась, тому вже цього разу він вирішив спробувати щастя.

Як зізнався сам Анатолій, уся справа в яйцях: "Торік я приходив зі своїм яйцем. Цього ж року за умовами турніру, яйця були приготовлені організаторами турніру".

"Але в мене є своя методика вибору яєць. На західній Україні, звідки я родом, биття крашанок – народна традиція, тому досвід міцних яєць у мене є. Його просто треба спробувати на зуб, почуваєш твердість самої шкарлупи", - розповів Тимощук, слова якого наводить Остров.

Незважаючи на перемогу в турнірі, кубок чемпіона Тимощук все ж таки віддав своєму супернику Микиті Шуткову, щоб він не сумував.

Учасники турніру пожартували, що більше Анатолія не допустять до цього змагання, просто привласнять йому звання почесного гостя великоднього турніру.

Фото "Остров"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів