Делону не сподобались українки, але з Шуфричем йому весело

22 березня 2006, 15:06

Син знаменитого актора Алена Делона Ентоні відвідав Україну, але не вподобав собі українок і національних страв.

Впродовж кількох днів перебування Делона в Україні, його кухар варив йому спагетті. Актора, звичайно, почастували борщем, але наш «червоний суп» йому не сподобався: "Занадто важко для шлунка". Так що до пельменів з варениками справа не дійшла.

Як зазначає видання "Газета по-киевски", Делон взагалі поводився нестандартно. Навіть не стверджував, що українки – найкрасивіші у світі!


Син Алена Делона схожий на батька

"Більш того, уявляєте, що сказав: «Ваші жінки, звичайно, красиві... Напевно... Тільки в порівнянні з француженками вони аж занадто слов'янки. Тому для мене вони всі – на одне лице!»

Сина знаменитого тата намовили відвідати Україну двоє його київських друзів: модельєр Андре Тан і видавець Омар Арфуш.

"Якщо з Андре Делон познайомився на одному з модних показів у Парижі, то з Арфушем вони регулярно коротають недільні вечори в паризькому ресторані «Стерз», - пише видання.

Тому друзям довелось догодити: у суботу Ентоні відвідав показ колекції Тана на «Сезонах моди».

А в неділю вшанував своєю появою організовану Арфушем акцію «BestUkranianAwards» - її вручали найбільш модним у столиці особам.

Ентоні розповів, що гуляв по Лаврі, купив матрьошок для двох своїх дочок, що дружина в нього домогосподарка, а в минулому – професійний жокей, що 20 років тому в нього була своя модна лінія шкіри, а в жінках більше всього цінує гумор.

Про тата благав не запитувати.

З Шуфричем Ентоні Делону було весело. фото УНІАН

У рамках акції Делон вручив приз у номінації «Акторський талант» Ользі Сумський, після чого зайняв своє місце за столиком, де і просидів весь вечір разом із братами Арфушами і Нестором Шуфричем, який до них приєднався.

Останній з всіх сил стежив за тим, щоб зоряному нащадкові не було нудно, і йому це вдалось: наприкінці вечора очі Делона блищали, а щоки червоніли.

А в неділю Делон гуляв по Андріївському спуску. По ньому ж у цей момент спускався Богдан Ступка. Ентоні, кажуть, зустрічі дуже зрадів: актори були знайомі, а Ступка, виявляється, дружив з Делоном-старшим.

Ален Делон. Зараз він виглядає інакше,
але з цього фото видно, що Ентоні
на нього схожий

Обмінялися контактами, домовилися зустрітися. У Парижі.

А що до кар'єри, то через два тижні він приступає до зйомок у новому фільмі і не виключає можливості коли-небудь, знятися разом у батьком. Якщо той буде себе добре вести.

Сина Ентоні (який і відвідав Київ) народила Делону його друга дружина Наталі.

До двадцяти одного року хлопчик жив з матір'ю в Лос-Анжелесі, а зоряного батька не бачив і не чув, тому і розмови про нього терпіти не може.

Інколи згадує, що батькові, негідникові, завжди було на нього наплювати, ніколи він йому ні в чому не допомагав, більш того – завжди заздрив.

Тому і молодість у Тоні була важка – п’янки та наркотики, і кіно кар'єра особливо не вдавалась. Зараз, у віці 41 року, Делон-молодший, актор і продюсер, схаменувся й остепенився.

друкується зі скороченням

Вікторія Аронова, "Газета по-киевски"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів