Спадкоємицю готельної імперії Хілтон закидали борошном

15 лютого 2006, 20:05

Періс Хілтон дебютувала на Лондонському тижні моди; цей дебют, проте, затьмарили бомби з борошна, якими її закидали демонстранти, що вимагають заборони хутрових виробів.

Американська знаменитість відкривала шоу Джулієна Макдональда в перший вечір Тижня моди. Коштовності, що були на ній, оцінюються в 2 мільйони фунтів стерлінгів.

Проте активісти із захисту прав тварин із організації Peta обсипали Періс Хілтон борошном по дорозі на вечірку після показу. Під обстріл потрапив і сам дизайнер, який використовував хутро в колекції.


Як сказала представниця європейського відділення організації Peta Івонн Тейлор, "немає геть нічого модного в тому, аби вбивати та катувати тварин заради хутра".

"Можливо, Джулієн Макдональд і може ігнорувати зображення закривавлених обідраних тварин, що задихаються, але, можливо, жменька борошна допоможе йому збагнути правду і відмовитися від хутра раз і назавжди".

Речник пана Макдональда поки що не коментував цю пригоду.

Лондонський Тиждень моди триватиме до суботи в Музеї Природничої Історії.

Під час цьогорічного показу мод свої колекції продемонструють 170 дизайнерів. Фестиваль триватиме п’ять днів.

На відміну від традиції, цього року до Лондона прибула редакторка американського видання журналу Vogue, що може свідчити, що лондонська дизайнерська сцена знову "в моді".

Сама Періс Хілтон відома своїм іміджем "блискучої ледарки".

Своїм фанам вона розповідає про такий "секрет успіху": ніколи не просипатися раніше 10 ранку, носити діадеми з діамантами і частіше користуватися власним літаком.

Хоча секрет її полягає у величезній спадщині і знаменитому імені, завдяки яким їй можна взагалі нічого не робити – і це ні для кого не секрет.

Попри це, Хілтон постійно щось затіває. Один з таких "задумів" Періс - створення власних парфумів.

Нещодавно місс Хілтон порадувала своїх шанувальників новим опусом – черговим ароматом, влаштувавши розкішну презентацію парфумерного витвору в Каліфорнії.

По великому рахунку, до самих парфумів нікому не було ніякого діла, однак більше 1000 друзів і фанатів діви зібралися, щоб у черговий раз помилуватися нею.

Періс приймала від тих, хто зібрався маленькі презенти, що за її словами, роблять її щасливою.

Із задоволенням відповідала на питання журналістів. Зокрема, вона поскаржилася: практично усе, що пишуть про неї в пресі – неправда, і вона давно перестала читати ці плітки і щось комусь доводити.

"На даний час я займаюся тільки тим, що приносить мені задоволення. Ближче до сорока років я обов'язково заведу сім’ю, хоча моя кар'єра на цьому не закінчиться", - поділилася своїми планами Періс.

за матеріалами BBC Ukrainian та Fashion Time.ru

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів