Бетмен буде боротись з головним терористом світу

15 лютого 2006, 14:13

Бетмена чекають нові пригоди. Цього разу він обійдеться без старих ворогів Ріддлера і Джокера – він буде боротися з Усамою бен Ладеном.

У новому коміксі Holy Terror, Batman! ("Священний терор") автор Френк Міллер кине його на боротьбу з терористами "Аль-Каїди", що порушили спокій рідного міста Бетмена, Готем-сіті, прототипом якого є Нью-Йорк.

"Це свого роду пропаганда – Бетмен дає "Аль-Каїдї" стусан під зад, – заявив Міллер у Сан-Франциско на з'їзді представників індустрії коміксів. – Просто нерозумно полювати за Ріддлером, коли є "Аль-Каїда".


"Супермен боровся з Гітлером. Як і Капітан Америка. Це одне з того, заради чого вони існують. Це моя внутрішня реакція на те, що відбувається, це нагадування людям, які, мабуть, забули, хто нам протистоїть".

Дата виходу коміксу у світ ще не запланована. Найраніше це може статися на початку наступного року. І тоді йому доведеться помірятися силами з книгою "Послання світові: заяви Усами бен Ладена", яка тільки-но опублікована в Америці.

У жодній з заяв бен Ладена немає згадок персонально Бетмена. Однак Усама нападає на Америку, стверджуючи, що Великий Сатана експортує культуру порнографії і насильства.

переклад InoPressa.Ru

автор - Гаррі Маунт

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів