Дочка Маргарет Тетчер їла риб'ячі очі

8 грудня 2005, 18:47

Дочка легендарної жінки, колишнього прем'єр-міністра Маргарет Тетчер, журналістка Керол виграла в одному з телевізійних реаліті-шоу.

"Я здивована, уражена і знаходжуся поза собою від щастя!" - поділилася вона своїми почуттями відразу по закінченні зйомок, передає AP.

Керол Тетчер має 52 роки. Вона змогла винести численні випробування в австралійських джунглях, приготовлені для учасників шоу його організаторами. Вона перемогла в перегонах за головний приз інших британських знаменитостей - музикантів і телеведучих.


Розповідаючи про своє життя в Австралії, Тетчер пообіцяла назавжди запам'ятати взаємодопомогу, доброту і гумор з боку інших учасників, а також специфічні блюда, якими їм усім приходилося харчуватися.

Як зазначає агентство, Тетчер змогла перебороти почуття бридливості і запросто їла сирі риб'ячі очі, плавала в болотах з отруйними жабами і зміями, в одному з конкурсів не побоялася компанії пацюків.

Найчастіше лише завдяки їй усій компанії британських знаменитостей вдавалося отримати на вечерю щось поїсти, хоча іноді її поведінку можна було назвати екстремальною.

Варто зазначити, що незважаючи на вміння Маргарет Тетчер досягти своєї мети, телеглядачі спочатку не вірили в перемогу Керол. Первісні ставки були невисокі: один до тридцяти трьох, відзначає агентство.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів