Томенко заборонить пиво по святах

23 листопада 2005, 15:30

Кабінет Міністрів має намір боротися із вживанням слабоалкогольних напоїв під час масових акцій.

Про це Українським новинам повідомила прес-служба віце-прем'єра з гуманітарних питань Миколи Томенка з посиланням на його нараду з керівниками Міністерства охорони здоров'я, Міністерства у справах сім'ї, молоді й спорту, Держкомітету з питань технічного регулювання й споживчої політики й Департаменту громадської безпеки МВС.

У ході наради йшлося про механізми запобігання поширенню й вживанню алкогольних напоїв у громадських місцях і під час проведення масових заходів.


Зокрема, учасники наради відзначили, що під час масових акцій часто відбувається поширення алкогольних напоїв серед підлітків.

На їхню думку, інша проблема - поширення слабоалкогольних напоїв, які не підпадають під обмеження законом.

Зокрема, за інформацією МВС, такі напої поширювалися серед підлітків під час трансляції футбольного матчу "Україна-Грузія" на Європейській площі в Києві.

На нараді було ухвалене рішення невідкладно підготувати зміни до законодавства, які б установили обмеження на поширення і вживання слабоалкогольних напоїв під час проведення масових акцій, зокрема, концертів і спортивних заходів.

Надалі ці зміни повинні бути затверджені на засіданні Кабміну.

Також були дані доручення органам місцевої влади й місцевого самоврядування в місячний термін підготувати інформацію про порушення в цій сфері.

Раніше Кабмін ініціював повну заборону реклами алкогольних і слабоалкогольних напоїв, а також тютюнових виробів засобами зовнішньої реклами (щити, стенди, табло).

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів