В Україні з'явилася свіжа королева

5 листопада 2007, 18:37

Днями у Києві пройшла коронація 22-річна Яна Маловська з міста Керч перемогла у національному фіналі конкурсу краси "Королева Світу - Україна 2007".

Окрім того, міні-корони дісталася 17-річній киянці Марії Черкуновій, яка стала першою віце-королевою. Другою та третьою віце-королевами стали відповідно 22-річна киянка Ірина Бойко та 24-річна Юлія Мелещенко з міста Малин.

На фото зліва направо: третя "Віце-Королева Світу Україна 2007", перша "Віце-Королева", "Королева Світу - Україна 2007" та друга "Віце-Королева"

Всього у фіналі конкурсу "Королева Світу - Україна 2007" взяли участь 13 дівчат з різних регіонів України.


Відбір конкурсанток проводився за допомогою картингів та відбіркових турів за сприяння модельних агентств України та під егідою Міжнародної організації "Королева Світу" ("Queen of the World").

Протягом вечора міски змагалися у конкурсних виходах, що складалися з привітання, виходу в купальниках, туру питань і відповідей і виходу у вечірніх сукнях від Модного Будинку KASTA та дизайнера Олесі Кириченко.

У журі національного фіналу конкурсу була екс-"ВІА-Гра"

Відбирали того вечора красунь перший секретар посольства Австрії в Україні Александер Байєрль, директор "Інтер Медіа Продакшн" Єгор Бенкендорф, екс-"ВІА-Гра" Олена Вінницька та інші члени журі.

Тепер Маловська представлятиме Україну на Міжнародному конкурсі "Королева Світу 2007".

Великий фінал "Queen of the World 2007" відбудеться 15 грудня в Ішгль (Тіроль, Австрія). До речі, VIP-членом журі анонсованого фіналу оголошено скандально відому Періс Хілтон.

А у "Великому фіналі" українську "королеву" судитиме скандальна світська левиця Періс Хілтон

За матеріалами прес-служби Національного комітету "Королева Світу - Україна 2007"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів