Подруга Білик потішить геїв

8 листопада 2007, 12:16

У той час як Ірина Білик роз‘їжджає по містах України, не відстає від неї і її подруга та екс-дружина "колишнього" Білик.

Щоправда, у Олі Горбачової трохи інша специфіка концертної програми. Якщо у Білик важливо "з ким" вона співає (а виступає вона з Дмитром Дікусаром та Бондарчуком), то для "Арктики" важливо - "для кого".

Так, дівоче тріо невдовзі стартує з туром для представників сексуальних меншин. Блондинки засвітяться в багатьох закритих гей-клубах у всіх великих обласних центрах України.

Горбачова і Ко їдуть у гей-тур

"Група "Арктика" користується величезною популярністю у наших відвідувачів. Жодна з наших вечірок не обходиться без синглів "Арктики", а на виступи групи, організовані нами, збирається максимальна кількість людей, яку тільки може вмістити..," - запевняє власник одного з київських гей-клубів.


При цьому екс-телеведуча Оля Горбачова впевнена, що геї як ніхто інший тонко відчувають її творчість. Арктичні білявки запевняють, що геї - кращі друзі жінок.

Арктичні дами впевнені, що геї - кращі друзі жінок

За словами однієї з учасниць дівочого гурту, Рити, у неї багато друзів-гомосексуалістів, і вона цінує ці стосунки.

"Мені дуже симпатичні ці люди. Вони щирі, позитивні та нестандартні, як в особистісному плані, так і у вчинках. Мені не зустрічалися серед них озлоблені або хамуваті чоловіки. І, напевно, геї - одна з найприємніших публік, перед якою мені доводилося виступати", - поділилася Рита.

До речі, гей-концерти "Арктики" проходитимуть у "білому стилі". Тож "господарі" гей-клубів, де виступатимуть білявки, муситимуть забезпечити їм білі квіти, білі свічки, білі меблі, біле вино.

Горбачова і її білявки привчать геїв до білого

Білі музичні інструменти, білі мікрофонні стійки та білі мікрофони, на щастя, Горбачова і її колежанки забезпечать собі самі.

За матеріалами "Мамамьюзік"

Фото Артема Жавроцького та "Мамамьюзік"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів