Екс-чоловік Білик був закрійником чоловічого одягу

2 лютого 2007, 15:16

Знаменитими та успішними, як відомо, не народжуються, а стають. Більш того, стають не одразу. Дехто навіть приходить до справи свого життя, змінивши не одну професію.

Не одразу прийшов у шоу-бізнес і відомий український продюсер Юрій Нікітін. Цікаво, чи були б зараз на вітчизняній естраді гурти "Авіатор", "НеАнгели", співачка Арктика, якби не Нікітін, і якими б були з іншими продюсерами Сердючка та Ірина Білик.


Юрій Нікітін

"Певний час я навіть шив чоловічий одяг. Це був досить успішний бізнес для мене. Цим я зайнявся відразу після закінчення швейного училища. До речі, я був одним із найуспішніших студентів, у мене диплом з відзнакою", - згадує зараз в інтерв'ю "Дело".

"Цьому бізнесу я присвятив багато часу, мав велику кількість устаткування, тканин, клієнтів. Але я прийняв рішення, що це не моє. Усе те, що було придбано для цього бізнесу, враз було розпродано. Я купив собі дорогу гітару, і з цього все й почалося", - продовжив Нікітін, який недовчився, закинувши навчання в Київському національному університеті культури і мистецтв.

Зараз у нього шість гітар, але перша залишається улюбленою і найдорожчою.

Білик між двома своїми вже колишніми чоловіками - Нікітіним і Коляденком

Уперше в якості продюсера Нікітін спробував свої сили у Москві з гуртами "Міраж" і "Авеню". Однак нічого путнього з того не вийшло і Юрій вирішив повернутися в Київ, де і взявся за теперішню поп-зірку Білик. Взявся і заразом взяв із нею шлюб.

"Моя рідна сестра, коли змінила квартиру, оселилася в одному під'їзді з Ірою. І коли я це виявив, то зрозумів, що доля нами розпорядилася", - розповідає Нікітін.

Сердючка одразу припала Нікітіну до душі

Проте зі шлюбом так і не склалося, тому другою дружиною продюсера стала телеведуча Ольга Горбачова, відома також як співачка з псевдонімом Арктика.

Друга дружина продюсера і мати його доньки Оля Горбачова

"Ми прожили разом 8 років. Тепер наші шляхи розійшлися. У нас є дочка Поліна", - додав він.

Також генеральний директор mamamusic певний час співпрацював із "Океаном Ельзи", гуртом "Скрябін" та Еl Кравчуком.

"Я дійсно працював з багатьма, але особливо не шкодую, що ми розсталися", - прояснив ситуацію Юрій.

"Авіатор" - підопічні Нікітіна

А от на питання про музичні смаки самого продюсера прозвучала така відповідь:

"Зізнаюся чесно, в машині я слухаю тих артистів, з якими працюю. Уся музика для душі залишається вдома".

Фото з офіційного сайту Андрія Данилка, фото Анни Андрієвської та ін.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів