Тепер "Анжеліку Рудницьку" можна повісити на ялинку

9 листопада 2007, 13:24

Надворі все ще листопад, однак готуватися до зими і Нового року це не заважає. Хтось запасається напоями та екзотичними частуваннями, а хтось робить на цьому святі бізнес.

Співачка Анжеліка Рудницька останніми роками, схоже, більше уваги приділяє своїм дизайнерським та художнім ідеям.

От і зараз екс-телеведуча "Території А" надумала потішити і себе, й інших. Рудницька взялася за створення колекції власних новорічних іграшок.

Анжеліка Рудницька почала чаклувати над новорічними кульками

"Я дуже люблю Новий рік, і давно хотіла створити власні новорічні прикраси, але все якось бракувало часу", - починає співачка.


"І от один раз я просто сіла в машину і поїхала на фабрику ялинкових іграшок. На цій фабриці, на щастя, збереглися традиції не тільки ручного розпису. Тут кулі і видувають вручну", - захоплено розповідає Анжеліка про свою передноворічну мандрівку.

Після відвідин фабрики з виготовлення новорічних іграшок на Рудницьку найшло натхнення

Так, маленька подорож надихнула її на святкову роботу. В основі колекції від Рудницької - традиційні новорічні кулі. На них вручну наносяться малюнки, знайомі шанувальникам художньої творчості Анжеліки за її попередніми виставками.

Анжеліка створює власну колекцію новорічних кульок

Наразі ялинкових іграшок у колекції співачки всього кілька і коштують вони поки що стільки, що не кожному по кишені.

Щоправда, поки що коштують кульки Рудницької багатенько

Та, як сподівається Анжеліка, коли іграшки буде запущено в серію, їхня ціна істотно зменшиться, і кожен бажаючий зможе повісити "Рудницьку" на ялинку.

За матеріалами прес-служби Анжеліки Рудницької

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів