Француз Бегбедер розкаже Києву про "свою красуню"

12 листопада 2007, 12:17

Любителі сучасної французької книги на початку цього тижня отримали нагоду увійти в безпосередній контакт з одним із її безпосередніх представників.

Естет і сноб, професійний рекламщик, Фредерік Бегбедер, автор романів "Любов живе три роки", "99 франків", "Вікно у світ" завітав у Київ.

Один із нині передових французьких письменників Фредерік Бегбедер приїхав у Київ

Француз, який мліє перед слов‘янською культурою, презентує у столиці свою нову книгу "Ідеаль" (в оригіналі - "Au secours, pardon").

У новому романі письменник-естет оживляє свого героя з "99 франків" - Октава Паранго. Колишній рекламщик, він прямує у Росію у пошуках "найвродливішої жінки у світі". Саме ця одна-єдина міс красуня має стати обличчям косметичної імперії "Ідеаль".


Бегбедер презентує в Києві розповідь про пошуки "найвродливішої жінки у світі"

"Якщо чесно, під час написання книги, я думав, що більше вже ніхто не прийде до мене за автографом, тому що герой книги - досить неприємний тип, який погано поводиться, погано ставиться до гарненької молодої російської дівчини", - зізнався Бегбедер на одній з прес-конференції, пише "Комсомольська правда в Україні".

В Україну популярного француза привозить КРА "МіКС-Інформ" та видавництво "Махаон-Україна".

Так, у понеділок відбудеться прес-конференція Бегбедера для журналістів, а у вівторок в "Будинку книги та медіа" відбудеться презентація "Ідеаль" та автограф-сесія письменника.

А потім Бегбедер роздасть автографи та відтягнеться у столичному ресто

Окрім того, у вівторок ввечері Бегбедер буде тусуватися з українськими VIP-ами та зірками у "Фондю барі". Вхід на цю вечірку буде відкрито не всім.

Фото з сайту http://olivier.roller.free.fr/ та http://www.lefigaro.fr та фото журналу "Буржуазный журнал"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів