Лобода хоче дітей, а поки взялася за чужих

22 листопада 2007, 11:36

Ряди колишніх учасниць "ВІА-Гри" косить повальна сила материнського інстинкту. Чорненька Ольга Корягіна пішла з гурту вже серйозно вагітною. Білявка Віра Брежнєва пішла, аби частіше і більше часу проводити із донькою і чоловіком.

І нарешті, Світлана Лобода, яка вже давно не є учасницею гьорлз-бенду, останнім часом все частіше заводить розмови про сім‘ю і бажання народити дитину.

Щоправда, поки що Світлана обходиться маленькою хрещенкою Сашею і її братиком Владом, який також вважає тьотю Свєту своєю хрещеною.


Екс-"ВІА-Гра" все частіше говорить про те, щоб народити дитиину

Саме із цими малюками Лобода приїхала в магазин по спеціальні покупки... екс-"ВІА-Гра" на 10800 гривень закупила двісті комплектів постільної білизни. Усе придбане призначене для вихованців Вільшанського дитячого будинку-інтернату, що на Закарпатті.

А поки няньчиться з хрещенкою і її братиком

Витрачені гроші - лише частина суми, вирученої на жовтневій благодійній фотовиставці Лободи.

"Завдяки тому, що люди купували листівки і великі фотографії, а також просто жертвували гроші, ми зібрали 25 000 гривень на користь дітей-інвалідів з інтернату в селі Вільшани", - пояснила співачка.

При цьому поки Лобода розплачувалася в касі, маленький Влад за лічені секунди освоївся в магазині і веселив присутніх. Натомість хрещенка артистки і злазити не думала з її рук.

Кажуть, діти люблять людей із виразними крупними рисами обличчя

"От зараз закінчимо наші справи тут і поїдемо в аптеку купувати дітям ліки", - чи то коментувала присутнім, чи то вмовляла хрещенку Світлана.

На ту частину виручених грошей, що лишилася, екс-"ВІА-Гра" планує закупити ліки, пральні порошки, мило та інші вкрай необхідні речі для дітей.

Навіть під час закупівлі для дітей з інтернату доводиться лишати автографи

За матеріалами прес-служби Світлани Лободи

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів