"Лама" вляпалася у багнюку

27 листопада 2007, 12:57

Солістка "Lama" Наталка Дзеньків викупала себе і своїх колег по групі у багнюці. І все для того, аби показати гру світла та тіні.

Так, ще наприкінці жовтня лауреатка премії MTV Europe Musіc Awards відзняда нове відео на перший сингл "Світло і тінь" однойменного альбому.

Вихід платівки заплановано лише на весну 2008 року, але вже з 27 листопада відеороботу можна подивитися на офіційному сайті співачки.


Виконавиця пісень "Мені так треба", "Моє Серце", "Літак", "З тим (кого любила)" готує приємність для своїх фанатів

Керував зйомками молодого успішного українського проекту кліпмейкер Євген Тимохін. Він, до слова, став переможцем "Євровідео гран-прі-2006".

"Це наша перша робота з Ламою, однак я задоволений результатом. Знімали в екстремальний умовах - в ніч з 24 на 25 жовтня, в одному з ангарів закинутого заводу без опалення. Сценарій кліпу вимагав специфічних декорацій та костюмів, однак вони зникали прямо на знімальному майданчику", - покоментував роботу з "Lama" Тимохін.

Наталя Дзеньків та члени "Лама" викупалися у багнюці заради "Світла й тіні"

Сюжетна лінія нового відео особливою складністю не вирізняється - це вічна боротьба добра і зла, світла і темряви, переможців в якій так важко визначити

Візуалізують цю вічну боротьбу і два абстрактні простори, в яких розгортається сюжет. А підсилюють враження геометричні форми, які мають викликати неповторні асоціації.

"Я щаслива, що наше нове відео можна повністю назвати українським продуктом і, крім того, я отримала можливість познайомити всіх шанувальників з музикантами проекту "Lama", які беруть участь у кліпі", коментує свої нові відео здобутки співачка Дзеньків.

Український проект любить український продукт

"Lama" запевняє, що щоразу, коли вона презентує нову роботу глядачам, її "переповнюють неймовірні почуття, які важко передати словами: таке враження, ніби відпускаєш птаха в небо і разом з ним летить шматочок тебе".

За матеріалами PR-агентство CLEVER group

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів