Валерія потрапила в "автокатастрофу"

10 грудня 2007, 15:11

Нещодавно співачка Валерія вже відвідувала Україну. Тоді це був концертний тур, тепер же білявка із цукровим голосом приїхала у Київ знімати кліп. У режисери Валерія взяла Алана Бадоєва.

Однак чергові зйомки ледь не стали для співачки фатальними. Відмовившись від послуг каскадерів, Валерія ледь не потрапила під машину, що впала з триметрового постаменту.


"Все має бути натурально! Я не можу обманювати своїх шанувальників. Зроблю все сама!" - заявила артистка, відмовляючись від послуг каскадерів.

Валерія відмовилася від каскадерів і ледь не поплатилася

Прочитавши молитву, вона перейшла до зйомок моменту аварії. Задля більшої реалістичності Валерію підняли в машину, яка стояла на триметровому постаменті. Автомобіль прив'язали страхувальними тросами і почали нахиляти.

Однак неочікувано у розпал зйомок авто раптово перекинулося

Машина з зіркою перевернулася

"Господи, Лєра! Лєру витягайте!" - заволав на майданчику Йосип Пригожин, чоловік і продюсер співачки, і кинувся до зірки.

Одразу ж до автівки з Валерією кинулися помічники. Спілльними зусиллями співачку дістали з розбитого авто.

Чоловік Валерії (обведений червоним) кинувся рятувати жінку

"Мамо. Я ледве не померла від переляку! По тілу мурашки побігли, серце з грудей ледве не вискочило! Слава богу, все обійшлося, тільки синці на нозі залишилися", - розповіла Валерія, пише "Твой день".

"Боже мій, я пережила справжній шок. Благо, машину втримали троси. Я навіть не хочу думати, чим би все це закінчилося, якби не вони!" - каже перелякана поп-зірка.

Під час зйомок з Аланом Бадоєвим Валерія не на жарт перелякалася, але кліпмейкеру цього мало...

Отак от задумана за сюжетом автокатастрофа ледь не перетворилася на справжню.

"Такої кількості спецефектів я ще не робив у жодному кліпі. А Валерію я ще й з хмарочоса стрибати змушу", - додав режисер кліпу співачки український Алан Бадоєв.

Кліпмейкер, напевне, таки наочно вирішив, відповідно до назви пісні, на яку знімається кліп, розбити "Счастье на части".

За матеріалами "Твоего дня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів