Надя Мейхер перетворилася на Бабу Ягу

28 грудня 2007, 12:21

Нарешті збулася заповітна мрія Наді Мейхер - вона стала Бабою Ягою. Співачка, яка останнім часом перейшла на оперні співи, зіграла роль Баби Яги в новорічному вогнику.

"Я завжди хотіла знятися в казці і зіграти справжню Бабку Йожку, щоправда не зовсім таку, але... Тому, коли мене запросили на цю роль, я із задоволенням погодилася", - зізнається Надя.

Правда, Ягу зіграти Мейхер довелося не стару і страшну, а навіть дуже гламурненьку - при мейкапі та сексуальному міні.


До речі, одного разу Мейхер вже довелося зіштовхнутися з нечистою силою, коли її, ученицю старших класів запросили у сусідній дитячий сад на новорічну ялинку на роль... Чортеняти.

Тоді майбутня зірка трохи перестаралася з костюмом і серйозно увійшла в роль. Та так, перелякала дітлахів - дехто навіть розплакався.

Цього разу вже разом зі своїми подругами Русланою Писанкою і Світланою Лободою Надя заспівала пісеньку Бабок Йожек з радянського мультфільму "Летючий корабель".

"Скажено прикольна пісня! Чим ми не Бабки Йожки", - сміється Лобода, поправляючи бретельку сукні, що сповзла.

Пісню записали у студії дуже швидко, а у програшах вставили новий оперний вокал Наді - останнім часом дамочка серйозно займається з педагогами і навіть подумує про сольну кар'єру.

За сценарієм три дівиці-власниці станції техобслуговування видавали па і співали під підвішеними розбитими "Жигулями" та стареньким "Мерседесом".

Також у кадрі з'являться декілька накачаних культуристів з Черкас з оголеними торсами.

А під кінець зйомки Бабки Йожки з СТО аж надто розійшлися. Під час чергового дубля Лобода раз у раз, сміючись, смикала Писанку за бриджі, на що Руслана грозилася наздогнати й відшмагати по попі над міру запальну Світлану.

За матеріалами Володтимира Громова та прес-служби Світлани Лободи

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів