Семенюк відгодує чоловіка супер-холодцем

23 січня 2008, 10:00
Нарешті одружена жінка, Валентина Семенюк вже може дати собі волю - відгодувати власного чоловіка. А це діло Валентина Петрівна полюбляє.

"Жінка повинна бути берегинею тепла й добра в будинку. Тому своєму коханому я готувала і буду готувати сама. Люблю його балувати. Особисто я більше за все люблю холодець", заявила вона "Сегодня".

Тим більше рецепт холодцю у пишнотілої соціалістки є свій персональний.

"Беру домашнього півника і вимочену свинячу ніжку. Доводжу до кипіння, зливаю воду і кип'ячу ще раз, але вже на слабкому вогні з великою кількістю цибулі. Причому цибуля обов'язково повинна бути в лушпайці", - уточнює Семенюк.

Валентина Семенюк свого чоловіка нікому не віддасть - сама ікрою (з холодильника) та холодцями відгодовуватиме

"Полюбляємо іноді поснідати холодцем з картопелькою... Готую Віталікові борщ, котлетки..," - додає вона в інтерв‘ю "Бліку".


Та й чоловік наразі не жаліється. Каже, любить усе, що готує Валя. "За що б не взялася, все у неї виходить добре!" - каже Віталій Самсоненко.

Тож принаймні на кухню прислузі подружжя Семенюк-Самсоненко вхід закритий.

"Куховарку до своєї плити не пущу, тільки сама готую для чоловіка!" - категорично заявила Валентина Петрівна.

"А от проти покоївки нічого не маю. Хоча звикнути важко", - відповіла вона на пропозицію чоловіка найняти в будинок прислугу.

І взагалі жінок інших на кухні не буде, з прислуги

Зараз же Семенюк з квартири на Московській перебралася на 200 квадратних метрів на Старонаводницькій. Проте напередодні переїзду жіночка встигла провести журналістам екскурсію по своїх рідних апартаментах.

"Цю двокімнатну квартиру купила у кредит всього рік тому. Ми отут часто збиралися з Морозом, Ніколаєнком, Боким, Васею Цушком за домашньою ковбасою, за ружинським салом", - згадує Валентина.

У своїй старій двокімнатній Семенюк влаштувала цілий урбаністичний садочок. А поза тим розповіла про свою любов до картин, оздоблених бурштином. Є у соціалістки і власний бурштиновий портрет.

А у старій квартирі соціалістка розвела сад-город

"Хотіли повісити у вітальні, але дочка, дизайнер квартири, забракувала", - розповіла Семенюк. Тож портрет досі стояв на підлозі квартири.

Однак тепер ситуація змінилася і в квартирі чоловіка Валентина Петрівна нарешті зможе дати волю своїм забаганкам. "Замовимо такий самий портрет Віталіка й обов'язково повісимо обидва", - анонсує вона.

А планів на спільних дітей парочка поки не виносила, ніби не планують. Семенюк назвала питання журналістів смішним, а Самсоненко філософськи відзначив, що у житті буває всяке.

"У нас на двох стільки дітей і онуків, що нам, мабуть, вистачить", - резюмували вони.

Біля свого власного бурштиновго портрету Валентина замовить і повісить такий самий образ чоловіка

Та й спільних інтересів їм вистачає, хоча у цій області є і певні розбіжності. Так, прикладом, улюблена книга Валентини Майк Портер "Міжнародна конкуренція", а Віталія гріє думка про "Майстра і Маргариту" Булгакова. У той час, як Семенюк надає перевагу полонезу Огінського і Софії Ротару, Самсоненко душею вболіває за класику і Михайла Поплавського.

Якщо Семенюк любить чай, то Самсоненко наполягає на каві. Машина у парочки, вочевидь, поки буде одна "Range Rover" Самсоненка.

Якщо Семенюк запевняє, що не випиває, то Самсоненко полюбляє віскі. У той час як Валя надає перевагу ресторану готелю "Київ", де святкували весілля, Віталік обирає місцину із фатальнішою назвою - "Титанік".

По ТV Валентина Петрівна дивиться новини, а її чоловік - пізнавальні передачі. Відпочивати люблять вона у Трускавці, а він - у Карпатах. Проти його "Vertu" - її "Nokia 8800". Зате бути обидва вони найбільше люблять вдома.

За матеріалами "Сегодня" і "Бліка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів