Батьки поставили для Лазаренка нові вікна

Четвер, 24 січня 2008, 11:22
Вже вкотре святкує на чужині, у Штатах свій день народження екс-прем‘єр Павло Лазаренко. Та навіть 55-річний ювілей не позбавив одну з українських темних конячок домашнього арешту.

Лишається, як і раніше, продовжувати телефонувати мамі-тату на Дніпропетровщину, у село Карповка. Адже ті навіть онука свого меншого в очі не бачили.

А батьки в Лазаренка вже, м‘яко кажучи, не юні. Матері Дар‘ї Яківні вже 77, а батькові Івану Трифоновичу - 81.

"Чекали сина з малим онуком. Але через вирок тепер не знаємо навіть, чи дочекаємося його взагалі з Америки..," - бідкається стара мати Лазаренка "Сегодня".

Єдине що телефонує Паша батькам часто, за словами Дар‘ї Яківни, от і в середу, у день народження, дзвонив.

"Ми його привітали з днем народження, бажали, щоб здоровий був, але більше за все хочемо, щоб він в Україну повернувся", - додала жінка.

Старенька також розповіла, що спеціально для Лазаренка ще рік тому батьки поставили у своїй хаті металопластикові вікна. Це щоб син не думав, що у них все погано.

"Ми б і хотіли до нього приїхати, але куди нам... У наші роки важко перенести переліт, та й у чоловіка вже здоров'я не те..," - ледь не плакала мати Лазаренка.

Незважаючи на те, що Павла звинувачували у крадіжці мільйонів доларів, його батьки, як пише видання, живуть на тисячу гривень на місяць спільної пенсії.

Фото "Сегодня", "Ліги" та mignews.com.ua


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів