Батьки поставили для Лазаренка нові вікна

24 січня 2008, 11:22
Вже вкотре святкує на чужині, у Штатах свій день народження екс-прем‘єр Павло Лазаренко. Та навіть 55-річний ювілей не позбавив одну з українських темних конячок домашнього арешту.

Лишається, як і раніше, продовжувати телефонувати мамі-тату на Дніпропетровщину, у село Карповка. Адже ті навіть онука свого меншого в очі не бачили.

А батьки в Лазаренка вже, м‘яко кажучи, не юні. Матері Дар‘ї Яківні вже 77, а батькові Івану Трифоновичу - 81.

"Чекали сина з малим онуком. Але через вирок тепер не знаємо навіть, чи дочекаємося його взагалі з Америки..," - бідкається стара мати Лазаренка "Сегодня".


Єдине що телефонує Паша батькам часто, за словами Дар‘ї Яківни, от і в середу, у день народження, дзвонив.

"Ми його привітали з днем народження, бажали, щоб здоровий був, але більше за все хочемо, щоб він в Україну повернувся", - додала жінка.

Старенька також розповіла, що спеціально для Лазаренка ще рік тому батьки поставили у своїй хаті металопластикові вікна. Це щоб син не думав, що у них все погано.

"Ми б і хотіли до нього приїхати, але куди нам... У наші роки важко перенести переліт, та й у чоловіка вже здоров'я не те..," - ледь не плакала мати Лазаренка.

Незважаючи на те, що Павла звинувачували у крадіжці мільйонів доларів, його батьки, як пише видання, живуть на тисячу гривень на місяць спільної пенсії.

Фото "Сегодня", "Ліги" та mignews.com.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів