Лазаренко в Америці святкує без пляшки

23 січня 2007, 12:40

У вівторок в далекому американському Сан-Франциско відсвяткує 54-ий день народження один з найвпливовіших українців у недалекому минулому - колишній прем'єр Павло Лазаренко.

Іменинник

Лазаренко потрапив до американської в‘язниці ще у 1999 році, а з 2003 перебуває під домашнім арештом в Каліфорнії.


Оскільки до тіла екс-прем‘єра доступ лишається обмеженим, виголошувати тости он-лайн йому будуть лише дружина Оксана і двоє синів – трирічний Іван та десятимісячний Антон, повідомляє "Сегодня", якій вдалося зв‘язатися з прес-службою партії Лазаренка.

З другою дружиною та їхнім
первістком

Святковий стіл подружжя Лазаренків планує влаштувати у суто українському стилі. Основною стравою буде рідний борщ, який приготує дружина колишнього прем‘єра.

Правда, сам іменинник, вочевидь, захопився азіатськими мотивами. Він хоче побалувати родину старавами середньоазіатської кухні: шурпою, яловичиною із чорносливом та печенею.

А от традиційної горілки на столі не буде. Мабуть, стреси та різноманітні пертурбації, у які втрапляв Лазаренко з кінця дев‘яностих, змусили його змінити ставлення до спиртного. Тепер Лазаренко веде непитущий спосіб життя.

Хоча це й не завадить екс-прем‘єру згадати старі добрі часи і заспівти акапелло улюблену "Ой, дівчина по гриби ходила".

З першою дружиною

У той же час, хоча на батьківщині злощасного політика, в селі Карпівка Дніпропетровської області, сам він не був вже вісім років, день народження Лазаренка відзначатимуть і там.

На святі з нагоди уродин Паші зберуться його батьки, тітка, брат Іван, а також сусіди, які зазвичай заочно поздоровляють іменинника квітами і тортами, а, буває, приносять у подарунок і чашки чи хустки.

У батьківській хаті Лазаренка на столі будуть і м‘ясний бульйон, і смажена риба, і голубці. Будуть і горілка з коньяком. А увечері батьки Павліка зателефонують у Сан-Франциско, аби поздоровити сина.

Лазаренко також сподівається, що день народження відсвяткують і його справжні друзі. які лишились у Дніпропетровську, Кривому Розі та Києві.

Лазаренко зі своїм найстаршим сином Сашком

Невідомо лише, чи святкуватимуть день народження батька діти Лазаренка від першого шлюбу: 27-річний Олександр та 23-літні близнючки Катя й Леся. Принаймні, у стареньких бабусі й дідуся вони не з‘являлися вже давно, пише газета.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів