Олег Скрипка і Марічка Бурмака перейшли на реп

24 січня 2008, 18:09
З півроку тому "Танок на Майдані Конго" дав прикурити колегам по сцені - а хто, мовляв, переспіває наші пісні найкрутіше.

Охочих покреативити виявилося предостатньо, і поряд із метрами української музики з‘явилися і талановиті виконавці-початківці.

В результаті у середу ввечері Фагот і Фоззі презентували диск "RеФорматЦія. Частина 2", до якого увійшли 28 кавер-версій їхніх пісень.

На презентацію нового диску "ТНМК" (Фоззі по центру) прийшли їхні друзі-знайомі: був і "95 квартал" (ліворуч) і Каша Сальцова з "Крихітки Цахес" (праворуч)

А також - інтернет-альбом "RеФорматЦія 2.2", який буде викладено в Інтернеті і на якому можна знайти ще 14 версій, які не увійшли до головного альбому.


Так, гурт "Крихітка Цахес" переспівав улюблену пісню солістки Каші Сальцової "Восени". Марічка Бурмака жорстко і з викриками взялася за улюблений "Арешт".

Марічка Бурмака виклала свою версію "Арешту", щоправда, разом із Фаготом

Кліпмейкер Віктор Придувалов переробив "Вавилон". Молоді гурти "Димна суміш" і "Пара нормальних", а також гуру пост-радянської естради Софія Ротару - усі відзначилися у новій "RеФорматЦії".

А з "Димною сумішшю" Фагот проспівав "Все чесно"

Успіх на презентації мала акапельна версія "Забув" від "Пари Нормальних"

Навіть фронтмен "ВВ" Олег Скрипка закатав рукави - і вперед, чаклувати над піснею "Танків" "Пупсики". Щоправда, у версії ВВ-шника ця композиція стала називатися "Les Poupées", має французьке минуле як-не-як.

"Опупіти, який цікавий трек вийшов", - прокоментував роботу Скрипки Фоззі.

Олег Скрипка на презентацію прокрадався у капелюшці, а його роботу для "ТНМК" охарактеризували: "Опупіти, який цікавий трек вийшов",

Бонусом до "RеФорматЦії-2" стали кавери, у яких "ТНМК" самі переспівали чужі хіти.

Фото Романа Орленка

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів