Крейг і Куриленко вирішили заінтригувати новим "Бондом"

28 січня 2008, 18:12

Нещодавно розпочалися зйомки нової стрічки про чергові пригоди агента 007. Так, 22-й фільм з кіноепопеї про Джеймса Бонда називатиметься "Квант спокою", повідомляє "The Stuff".

Один із продюсерів стрічки розповів, що назву було взято із невеличкого оповідання Яна Флемінга, який, власне, і створив знаменитого суперагента.

Днями на фотоколі Деніел Крейг і його кінодівчина Ольга Куриленко анонсували старт "Кванта спокою"

"Ми подумали, що це досить інтригуюча назва. До того ж вона пов'язана з подіями, які трапляються із Бондом у фільмі", - поділився співпродюсер стрічки Майкл Вілсон.

А замість Ольги Куриленко у ролі Камілли могла б опинитися Джемма Атертон...

За сюжетом картини, Бонд (Деніел Крейг) вирушає на пошуки вбивць красуні та зрадниці Веспер, аж раптом зустрічає Каміллу (Ольгу Куриленко). Вона й приводить Бонда до їх спільного ворога - члена таємної організації.


Спрага помсти занесе Бонда до Австрії, Італії та Південної Америки, де і будуть проходити зйомки чергової частини кіноепопеї.

Деніел Крейг в оточенні красунь готовий до бою зі злом і чергового порятунку світу

У картині також задіяні актриса Джуді Денч, яка виконає роль боса Бонда в MІ6, Матьйо Амальрік, який стане Гріном, і Джемма Атертон - агент MI6. Режисером стрічки, як раніше писав ТаблоID, стане Марк Форстер.

Британська акторка Джемма Атертон, французький актор Матьйо Амарлік, українка Ольга Куриленко, британські зірки Деніел Крейг та Джуді Денч та директор 22-ої серії бондіани Марк Форстер

Зйомки кінокартини про пригоди безсмертного Джеймса Бонда почалися у січні цього року. Планується, що у прокат картина вийде 7-го листопада.

Фото "Reuters" та "Associated Press"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів