Козловський згадав дитинство та стрибав через козла

31 січня 2008, 11:17
Здається, епідемія зміни професій серед українських знаменитостей носить масовий характер. Нещодавно Влад Яма побував у ролі пекаря , потім Аня з "Алібі" провела день у ветклініці у ролі ветеринара , а тепер Віталій Козловський спробував себе у якості вчителя.

Днями Віталій відвідав одну з київських шкіл. Співак не лише вдарився у ностальгію, а й мав нагоду помститися долі, якщо у нього колись раптом були проблеми з фізкультурою. Адже у школі Козловський провів урок фізкультури для дев'ятикласників, пише "Блік".

Козловський став фізруком

Поява співака у шкільних стінах спричинила справжній фурор серед учнів. Уроки постали перед загрозою зриву, адже сташокласники, а особливо старшокласниці, - це та сама цільова аудиторія сексі-боя Віталіка. І дійсно - юрба дівчат постійно чатувала на нього біля спортзалу.

Спершу Козловський, як і на кожному початку уроку фізкультури, всіх вишикував за зростом, а потім задля годиться примусив школярів пробігти кілька кіл по залу. Вже потім провели розминку.

Після шикування Віталій пішов ганяти школярів по залу

Проте спортивні вправи виконували не лише діти. Сам Віталій, згадавши дитинство, долучився до забави.


"Пам'ятаю, у школі я дуже любив стрибати через козла. Тому вирішив згадати дитинство - до кінця заняття ми з хлопцями скакали через козла", - зізнався він.

До кінця уроку Козловський разом з дітьми стрибав через козла

Проте суворого вчителя з Козловського не вийшло...

"Наприкінці уроку всім учням я поставив у журнал по 12 балів. Усі були щасливі!", - підбив підсумок фізрук Козловський.

Отакий несерйозний фізрук

Після успішно проведеного уроку, Козловський у школі не затримався. Протиснувшись крізь натовп малолітніх фанатів, Віталік швидко вилетів на вулицю, на ходу роздаючи свої листівки.

За матеріалами "Бліка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів