Подружка Білик і Ахат заробляє гроші на своїх жінках

4 лютого 2008, 16:24
Оля Горбачова, яка у грудні оголосила кастинг на блондинок, днями заробила чималі гроші.

Ось як добре буває вчасно застрахувати цнотливість жінок, з якими маєш тісний контакт...

В "Арктиці" однією білявкою стало менше (Іра - ліворуч)

Тож, у грудні Горбачова навіть і не підозрювала, що замість розширення складу "Арктики", зовсім скоро вона отримає скорочений склад.


Учасниця гьорлз-бенду Ірина Корнелюк за тиждень до Нового року радісно повідомила про свою вагітність і про весілля, призначене на 20 січня.

Блондинка Іра проміняла славу на чоловіка

"Я, звичайно, засмутилася, тому що Іра дуже гарна вокалістка і комфортна людина, крім того півроку спільних виступів переводять людину вже в ранг твого родича!" - прокоментувала цю подію жінка Юрія Нікітіна і подруга Ірини Білик.

"Але... я одержу гроші за страховкою... тож ніякого морального збитку, одна суцільна радість!" - підсумувала екс-ведуча "Мелорами".

А Горбачова тішиться: десь втратиш, десь знайдеш

Нагадаємо, що десь місяців з шість тому Оля завбачливо застрахувала цнотливість своїх партнерок по групі.

За умовами страхового договору, Горбачова має одержати 120 тисяч гривень, якщо Маргарита та Ірина (або 60 тисяч, якщо одна з них) завагітніють чи вийдуть заміж, і, як наслідок, залишать сцену.

Через Іру Горбачовій перепаде 60 000 гривень!

Тож зміни на любовному фронті у білявки Іри принесуть Олі 60 тисяч гривень. Страхова компанія вже готує гроші, на які екс-телеведуча збирається знімати відеокліп для своєї групи.

Між іншим, у новому відео вже з'явиться новенька учасниця "Арктики". Дівчині всього 18 років, а на кастинг білявок вона прийшла з мамою.

Даша (праворуч) прийшла на зміну вагітній білявці Ірі

За матеріалами Mamamusic

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів