Лобода застрахувалася на 3 мільйони, а Могилевська...

29 листопада 2007, 13:38

Вітчизняні зірки з якогось часу почали страхувати не лише свої дорогезні авто, а й власні "тєлєса". Причому такі страхування зазвичай є вигідними як для зірок, так і для страхових компаній. Одним - відчуття безпеки, іншим - реклама і додаткове реноме.

Страхують як кінцівки, так і чуття (слух, нюх, зір). Однак є і зовсім феноменальні вітчизняні випадки страхування, наприклад, - зіркової цноти...

Насьогодні користувачами VIP-страхування є Олександр Пономарьов, Ян Табачник, Святослав Вакарчук, "кролик" Володимир Мойсеєнко, Ані Лорак, Катерина Бужинська.


Після "Танців з зірками-2" на 500 тисяч доларів застрахували свої зоряні ноги Наталка Могилевська.

Частина Могилевської варта 500 тисяч баксів

Беручи приклад із колеги, оформив страховий поліс на 1 мільйон гривень і Віталій Козловський. Про це він повідомив у прямому ефірі однієї з телепрограм.

Козловський повторив за Могилевською

Чотири роки тому скористалася послугами страхувальників і золотий голос неньки-України Таїсія Повалій.

Страхувальники не хочуть піаритися на Повалій

Терміном на один рік вона застрахувала свій голос. Однак контракт співачка не продовжила. За словами Ігоря Ліхути, - не вбачає у тому потреби, та й страхові компанії не пропонують піаритися на зірці.

Та, здається, поки що найбільш застрахованою вітчизняною зіркою є Світлана Лобода. В її списку - голос, слух і ноги. Не дай Боже, вона постраждає за одним з трьох пунктів, за кожний одержить виплату розміром в 1 мільйон гривень.

Лобода підстрахувалася на 3 мільйони гривень

"Це все від моєї помисливості. Я не раз читала, як у когось із закордонних або наших артистів пропадав голос просто напередодні концерту. Мені ставало моторошно, коли уявляла себе на їхньому місці!" - зізнається екс-"ВІА-Гра".

А одним з найцікавіших випадків VIP-страхування є випадок жіночого тріо "Арктика", яке нещодавно попрямувало у гей-тур. Лідерка групи Ольга Горбачова застрахувала цнотливість інших учасниць "Арктики".

Подруга Білик Горбачова застрахувала своїх напарниць від втрати невинності

"Дівчата, які до 20 років зберегли цнотливість - унікальне явище у наші дні!" - каже Горбачова.

У договорі не йдеться про те, що її підопічні повинні вести чернечий спосіб життя. Горбачова одержить 120 тисяч гривень, якщо обидві панянки (або 60 тисяч, якщо одна з них) вийдуть заміж, внаслідок чого вирішать залишити сцену.

У той же час є на просторах українського шоубізу і люди, які не сприймають страхування частин тіла як таке.

Подкопаєва знає альтернативу страховкам

Так, за словами чоловіка Подкопаєвої Тимофія Нагорного, Ліля навіть після жорстокого побиття і кількох пластичних операцій вірить лише в силу Божу й відмовляється від будь-якої страховки, пише "Хрещатик".

Так само і Світлана Вольнова вважає, що ця індустрія непотрібна. "Чому судилося бути - того не оминути", - впевнена світська діва.

А Вольнова надає перевагу життю без страховки

Фото з офіційних сайтів Віталія Козловського, Таїсії Повалій, фото Screen Media, Mamamusic, фото прес-служби Світлани Лободи та фото Олексія Степанова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів