Юра Горбунов пережив шторм і посидів на Ніколь Кідман

4 лютого 2008, 18:39
Здається, серед українських знаменитостей вже стало традицією втікати від мокрої української зими до Голлівуду та американських просторів. Слідом за Владою Литовченко та Віталіком Козловським підкоряти дикий захід вирушив телеведучий Юрій Горбунов.

Перше знайомство Юри з Америкою почалося з того, що, розсунувши штори в номері, ведучий побачив знаменитий напис на голлівудських пагорбах на фоні сірого дощового неба.

Не довго думаючи, Горбунов накинув дощовик та пішов гуляти Алеєю зірок та павільйонами відомої кіностудії.

Голлівуд зустрів українську телезірку дощем

Дуже яскраві враження залишилися у ведучого "Танців із зірками" після відвідання атракціонів у "Парку Юрського періоду". Там Горбунов мав нагоду особисто познайомитися з "усілякими монстриками" та екстремально проїхатися на міні-потязі.

"Було смішно, коли ми під'їжджали до водоспаду. Вагончик їде - а попереду водоспад. І ти розумієш, що зараз реально потрапиш під цю воду. Чим ближче під'їжджаєш, тим сильніше йде вода. А потім різко припиняється. Дивишся вгору - о, води немає! Опускаєш голову - і бачиш, що всі рейки різко опускаються внизу. Майже вертикально! І вагончик падає вниз... ух!" - ділиться враженнями Юрко.


На відміну від Козловського, який облюбував зірку Спірз, Юрко вмостився на Ніколь Кідман

А наприкінці американської відпустки Юрій вирішив відпочити на борту величезного океанського лайнера. Проте і тут телезірку очікували екстремальні пригоди. У розпал капітанської вечірки почався шторм.

"Ми почули, як сиплеться посуд, гримлять візки... Все, що лежало на столах, поїхало в сторону. Дещо встигли схопити, дещо розлилося. Важко було повірити, що 12-палубний океанський лайнер можна так зрушити з місця, але його насправді бовтає, як поплавець", - розповів Горбунов.

Відпочинок в Америці виявився для Горбунова досить екстремальним

Але на цьому пригоди українського ведучого в Америці не закінчилися. В останній день плавання на корабель опустився туман - і тут усі згадали сумнозвісний "Титанік".

Проте цього разу стихія була більш лояльною до плавзасобу і, зрештою, Горбунов повернувся на батьківщину цілим та неушкодженим.

За матеріалами "Бліка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів