"Дует імені Чехова" перепрофілювався у лекторів-політологів

13 лютого 2008, 18:42
Понеділок - день важкий, але не завжди. Особливо якщо напруження першого робочого дня знімають резиденти Comedy Club UA.

Так, деяким студентам на початку цього тижня пощастило. Замість статечних маститих професорів-політологів студенти університету "Україна" побачили перед собою "Дует імені Чехова".

З професорськими портфелями і при костюмах Антон Лірник та Андрій Молочний стали лекторами на один день.


Comedy Club UA пішов у професуру?

Популярні резиденти Comedy Club UA показували студентам, яким чином у головах звичайних українців формуються образи політиків. Чому один прем'єр стає "міцним господарником", а другий - "Жанною Д'арк". І як так виходить, що електорат голосує за яскравих базік, не вдумуючись у їхні політичні програми.

"Тимошенко - жінка! Янукович - злодій! Луценко - Робокоп! Шуфрич - ловець крокодилів!" - такі слова студенти обрали задля оптимальної характеристики українських політиків. І з таких аналогій і почалася лекція з політології від Лірника та Молочного.

А студенти відтягнулися на "камедійній" політології

"Ми зустрілися з абсолютно нормальними студентами. Коли ми попросили їх придумати кіно-прообрази для політичних діячів, у нас зненацька вийшов повний комплект "Зоряних воєн": принцеса Лея в обличчі Тимошенко, Люк Скайвокер у виконанні Віктора Ющенка, Майстер Йода як Леонід Черновецький та інші", - розповідає камедист Андрій Молочний. Цікаво, що порівняння Ющенко-Скайвокер зустрічається вже не вперше.

"Задача політика - не тільки переконати виборців винести його на руках на верхівку хіт-параду. Політикові потрібно, щоб глядачі вірили йому, любили його і чекали, що з ним відбудеться далі. От у чому подібність: політика - це на сьогоднішній день найрейтинговіший серіал!", - додає інший член "Дуету імені Чехова" Антон Лірник.

"Дует імені Чехова": "Політика - це на сьогоднішній день найрейтинговіший серіал"

У підсумку інформативно і гуморонасиченої лекції лектори з Comedy Club UA виглядали трохи засмученими.

"У студентів той же настрій, що й у всіх виборців. Усе, що відбувається у країні, їм не подобається. А змінювати щось або хоча б розібратися в тому, що відбувається - ліньки", - підсумував Лірник

Студенти трохи засмутили резидентів своює налаштованістю

Та опускати руки резиденти Comedy Club UA не збираються. "На наступній лекції розповімо про інтимне життя депутатів, і хто які наркотики вживає", - пообіцяв Лірник.

Хоча б так веселі хлопці хочуть привернути увагу до серйозних матерій політології.

Але Андрій Молочний та Антон Лірник пообіцяли продовження: про інтим депутатів і смаки до наркотиків
За інформацією агентства "Центр PR"
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів