Січкар мріє про знаменний сон і готується до пологів

14 лютого 2008, 11:47
Ех гламурна тусовко, тусовко... що ж з тобою буде, коли твої і без того ріденькі ряди залишить Маргарита Січкар...

Звісно не надовго, але все ж пауза - доки народиш, доки трохи від пологів отямишся. Це у сім‘ї футболіста Влада Ващука і відомої руденької рестораторки скоро з‘явиться ще одне дитя, писав же раніше ТаблоID.

Що ж, у Рити, власне, досвід із виховання карапузів вже є. Як-не-як на черзі третя дитина. Першій дочці тусовщицю Жені вже 20 років, а сину Віталіку - 5 років.

"Я завжди знала, що у мене буде троє дітей. Жіноча інтуїція підказувала, що першою буде дівчинка, другою дитиною - син, а третьою - теж дівчинка. Тож ми вигадуємо ім'я для доньки", - поділилася із "Сегодня" Марго.


Маргарита Січкар шукає особливе ім'я для ще однієї жінки

При цьому пошуки і вигадування імені для майбутнього маляти виявилися не таким вже простим завданням. Так склалося, що у родині Владислава Ващука всі імена, як і прізвище, починаються на "В".

"Не так багато є імен, які мені подобаються, тому буду чекати", - попередила Січкар.

"Знаєте, коли я була вагітна Віталіком, Влад сказав: "Не переживай. Ім'я прийде уві сні, як моїй мамі". Що й вийшло. Сподіваюся, що й цього разу так буде", - додала вона.

Пологи рестораторки заплановані орієнтовно на кінець березня. А наразі Марго продовжує випромінювати енергію і струменіти активністю.

"А ти не забула внести до списку найближчих планів пологи?" - жартують близькі дружини Ващука, пише видання.

Адже у планах Січкар - останні роботи у своєму новому, вже третьому за ліком, ресторані.

Окрім того нещодавній переїзд у новий будинок також пов‘язаний із приготуваннями до народження дитинки. Хоча головна кімната у новій оселі, дитяча, для малечі вже приготовлена.

Фото "Сегодня", "Газети по-українськи" та chicken.kiev.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів