"НеАнгели" запевняють, що вони не проститутки

6 березня 2008, 17:01

У четвер прес-служба Mamamusic розіслала повідомлення із темою "НеАнгели": Ми не проститутки".

Виявляється, 3-го березня у номері одного із столичних журналів 2008 у рубриці "Знайомства" була опублікована фотографія "НеАнгелів". Поруч із фото були вказані телефонні номери Слави і Віки, на щастя, не дійсні.

"Це перший випадок у моїй практиці, коли у рубриці знайомств з'являються фотографії українських виконавців", - каже Андрій Афанасьєв, виконуючий обов‘язки начальника управління з боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми.

"Мій заступник одразу ж впізнав "НеАнгелів", і ми почали продзвонювати зазначені телефони, але вони не працювали", - розповідає він.


"Ми готові допомогти "Не ангелам" знайти тих, хто розмістив це оголошення", - обіцяє Афанасьєв.

Але у практиці "НеАнгелів" це вже не перший випадок. Кілька тижнів тому телефони дівчат опинилися на Інтернет-сайті знайомств.

Тоді Слава і Віка змушені були змінити номери, бо їх почали домагатися через дзвінки та смс. "НеАнгелів" це оголошення шокувало, але з рівноваги не вивело.

"Мені все рівно. Адже мої близькі люди розуміють, що ми не повії і це просто чийсь дурний жарт. Можливо, так могли поприколюватися колеги по цеху. А може, просто якась нездорова людина", - каже Слава.

"Яким потрібно бути, щоб зробити таке, не запитуючи в нас. Це або чийсь злий жарт, щоб нас "опустити". Або ця людина втратила від нас голову і мріє, щоб ми були доступні для неї і оточуючих", - каже друга солістка дуету.

Та Віка "нічого страшного у цьому не бачить". "У людей є очі, вони прекрасно бачать, які ми особистості і що із себе представляємо", - коментує вона.

За матеріалами Mamamusic

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів