Кучма привів на стриптиз до Моїсеєва свою дружину

7 березня 2008, 13:26
Останнім часом російські зірки все частіше й частіше бувають у Києві. Навіть святкувати свій день народження вони їдуть в українську столицю. А Боря Моїсеєв ще й таку тусовку у себе зібрав - позаздрити можна.

Одразу після концерту Таї Повалій Моїсеєв всіх покликав у ресторан - на гулянку. У числі перших гостей, ще до появи іменинника, з'явився Євген Червоненко з вагітною дружиною а ля Памела Андерсон.

Червоненко прийшов випити за здоров'я епатажного Моїсеєва з вагітною дружиною

Слідом підтягнувся Віктюк і, ніби бідний родич, присів на крайній стілець коло великого банкетного столу. Між іншим, за столом були друзі Борюсі й навіть родичі, що прилетіли з Лос-Анджелеса.

Трохи пізніше з'явився Андрій Данилко у компанії зі своєю сценічною мамою Інною Білоконь. Андрійко вмостився коло Віктюка. А ще під час концерту Повалій Данилко в образі Сердючки сказав, що до дня народження Моїсеєва готувався ще напередодні.


Андрій Данилко вмостився коло Романа Віктюка

"Ми з мамою до святкування почали готуватися ще вчора - закупили кілька пачок активованого вугілля", - заливала Вєрка.

У день 54-річчя специфічного співака Данилко побажав йому, аби він "був щасливий". "Мені завжди приємно почувати твою підтримку і розуміння", - доповнив свій тост Андрій.

До дня народження Борі Сердючка закупила кілька пачок активованого вугілля, а Данилко - величезний букет

До слова, про свої подарунки Борі зірки розповідали неохоче. Одна подружня пара принесла картину, на якій був зображений гігантський блакитний місяць з обличчям Моїсеєва.

Ліхута, не приховуючи нічого, повідомив, що вони з Таєю подарували Моїсеєву золотий перстень з рубінами й розсипом діамантів. До речі, після гастрольного туру 12-го березня Повалій-Ліхута на два тижні полетять на відпочинок у Карлові Вари.

Повалій-Ліхута подарували Борі золотий перстень з рубінами й розсипом діамантів

Микола Басков на банкет до колеги не заявився - сказав, що втомився, важко з Мальдів було вертатися, певно. Проте подарував кільце з золота та платини з багетами (квадратними діамантами).

Гостей пригощали різноманітними закусками, зокрема чорну ікру подавали у великих мисках на кризі. Було кілька змін гарячого, зокрема шашлики з сьомги і королівських креветок із брокколі під вершковим соусом, лобстери, різні салати...

Екс-президент Леонід Кучма з дружиною також прийшли на банкет - на чорну ікру та на еротик-балет

Спиртне текло рікою. Дорогі сорти віскі та текіли, дорогий коньяк, горілка та різноманітні французькі вина. Іменинник віддав перевагу віскі, а, приміром, Данилко, його мама і Віктюк попивали біле "Шаблі".

А на десерт для гостей танцював еротичний чоловічий балет. Закінчилося свято під ранок.

За матеріалами "Комсомольської правди в Україні", "Сегодня" та "Бліка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів