Світлана Лобода перетворилася на нічну крилату тваринку

13 березня 2008, 11:59
Ще у січні ТаблоID писав про зірок, які поскидавши зайвий одяг, перевтілилися в екзотичних тварин. Тепер до їхньої когорти долучилася ще Світлана Лобода.

Причому чи не вперше фото співачки не відгонить зайвою відвертістю чи вульгарністю. Незважаючи на те, що кажанів люблять не всі, з Лободи вийшов симпатичний ссавець.

Тож Світлана стала однією з зірок, що взяли участь у глобальній російсько-українській благодійній акції "Ми живемо на одній планеті".

І найважливішим етапом акції стала фотосесія учасників проекту "Перевтілення".

За допомогою художників, фотографів і елементів комп'ютерної графіки відомих людей перетворили на рідкісних тваринах. І всі вони, ці тварини, занесені у Червону книгу або ж знаходяться на межі зникнення.


Лобода сама вибрала для себе образ кажана. До речі, цей ряд ссавців - чи не єдиний, якому загрожує зникнення у Європі. А свій вибір вона прокоментувала так:

"Це - гідний приклад того, наскільки оманливе перше враження. Багато хто боїться кажанів, вважаючи їх вампірами з давніх легенд. Насправді, кажани набагато беззахисніші, ніж здаються. Особливо при денному світлі, коли практично нічого не можуть бачити".

"Уночі ж ці тварини без промаху наздоганяють свою мету, але не полюють заради забави - цим вони мені і подобаються, на відміну від деяких людей", - додала співачка.

Перевтілення на кажана зайняло у Світлани п'ять годин. Спершу російські майстри боді-арту вкривали її тіло синьо-чорною фарбою. А тоді вони ретельно розписували обличчя, додаючи йому подібність з оригіналом.

"Як на мене, я більше змахую на добродушну коалу, аніж на кажана", - відзначила, посміхаючись, Лобода, зиркнувши у люстерко.

Нагадаємо, серед інших учасників акції: Володимир Зеленський, Маша Єфросініна, Надя Мейхер, Ані Лорак, Оксана Робскі, Ксенія Собчак, Микола Басков, Лоліта, Володимир Жириновський, Павло Воля, Неллі Уварові та інші.

Наприкінці квітня "звірині" фотороботи з зірками будуть виставлені на експозиції "Ми живемо на одній планеті" у московському Манежі. Також буде випущений книга-фотоальбом з учасниками акції.

За матеріалами прес-служби Світлани Лободи

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів