Дікусар стягнув сукню Білик і напустив на дружину метеликів

13 березня 2008, 14:02
Чоловік Ірини Білик, виявляється, хлопець не промах. Та ще й хронічний романтик. Так на восьме березня Дмитро Дікусар подарував своїй дружині не просто прикраси зі смарагдами, а ще й табунець живих метеликів.

До підготовки до жіночого дня танцюрист підійшов серйозно. Він мав підготувати декілька сюрпризів. Тож, скориставшись тим, що 7-го березня Білик відбула на гастролі, Дмитро стягнув її білу сукню.

Для цього плаття, в якому Іра виступала на фінальному гала-концерті "Танців з зірками-2", Дікусар підібрав у магазині тканину для шлейфа, сердечки та маленькі іграшки. А стиліст Анжела Лисиця вже пришила все це до тої сукні, додавши записки Дікусара з освідченням у коханні.

Дмитро Дікусар стягнув сукню у власної дружини і вирішив її модифікувати

Сукню зірковий муж загорнув у конверт, а на ньому написав "Коханій, б. 69, 1-а вулиця Любові, місто Поцілунків, країна Щастя".


Після цих романтичних клопотів, хлопець переключився на інші. У крамниці він купив сережки зі смарагдами та діамантами. А вже вранці 8-го числа, доки Ірина Білик ще спала, її чоловік втік з дому...

Дікусар до майже "смарагдового міста" по... сережки

Щоправда, не надовго. Вигадливий Дікусар попрямував за живими метеликами. Дмитро купив 20 кольорових комашок - для Білик 2008-ий рік проходить під знаком "20 років разом".

Всі ці подарунки Дікусар вручив своїй жінці ввечері у концерт-холі. Спершу була сукня-послання - ще у гримерці.

Подарунки на 8-ме березня вручалися Білик у два заходи

При цьому Білик одразу констатувала: "Мій найкращий чоловік! Найкращий у житті й на планеті".

А вже на сцені, після спільного виконання пісні "Нас нет" Дікусар відкрив коробку, з якої випурхнули куплені вранці метелики.

Знала б зіркова пара, яка фраза про метеликів звучала у середу на презентації мультфільму "Хортон" у Києві: "Там живуть маленькі забри, вони їдять райдуги і какають метеликами". Але про це детальніше читайте на "Житті".

За матеріалами Mamamusic, а також фото "Комсомольської правди в Україні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів