У Тимошенко і Тіни Кароль тепер є дещо спільне

25 березня 2008, 13:00
Днями у співачки Тіни Кароль з‘явилося дещо таке, що раніше було тільки у прем‘єра Юлії Тимошенко та народної артистки СРСР Софії Ротару. Першій красуні 2007-го року вручили "Оскар", щоправда тільки "Жіночий Оскар".

Таку нагороду від одного з жіночих журналів співачка отримала за результатами голосування за рік.

Протягом року читачі журналу голосують за найпопулярніших жінок країни. Після цього визначаються лідери голосування, яким і вручають почесну нагороду.

Читачами були відзначені досягнення Тіни в області музики: випуск альбому "Полюс притяжения", що менш ніж за три тижні продажів одержав статус "золотого", і Всеукраїнський гастрольний тур по 26 містах України.


Тіна Кароль отримала "оскара"

"Ніколи не думала, що буду одержувати "Оскар", нехай і "жіночий", український. Думаю, що в першу чергу, цю нагороду вручають за працьовитість і завзятість, а вже як наслідок - за популярність і досягнуті результати роботи", - сказала Кароль на прес-брифінгу в Києві, повідомляє прес-служба співачки.

Відомо, що така сама нагороду є також і у прем‘єр-міністра Тимошенко. Леді Ю отримала свого "Оскара" у передостанній день січня, писала "Українська правда".

Між іншим, у Юлії Володимирівни це вже другий "Жіночий Оскар". Тому одержавши нагороду, вона поцікавилася, чи можна їх колекціонувати, пише "Ліга".

До речі, за чутками, між Тимошенко і Кароль є й дещо інше. Подейкують, що Юлія Володимирівна з симпатією ставиться до Тіниних співів.

Такий самий "Жіночий Оскар" є і Юлії Тимошенко

Окрім того, Кароль, за інформацією джерел ТаблоIDа, брала участь у закритій вечірці, організованій командою Тимошенко до Нового року.

Поза тим Тіна Кароль поділилася своїми планами на майбутнє. Незабаром мають відбутися зйомки кліпу на пісню "Ключик", автором якої є Любаша. Відомо також, що Тіна знову візьме участь у фестивалі "Таврійські ігри", а влітку відправитися у великий гастрольний тур по Криму.

Фото "Ліги", utro.ua, фото з офіційного сайту Юлії Тимошенко та фото фан-клубу Тіни Кароль

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів