Подкопаєва зізналася, що вони з Хитровим пара

5 червня 2008, 15:36

Олімпійська чемпіонка Лілія Подкопаєва і її партнер Кирило Хитров таки знову стали парою. Про це спортсменка повідомила пресі у четвер на прес-конференції, присвяченій денс-"Євробаченню-2008" - таки да, таки відправляють Лілю у Європу.

"Кирило був у шістці кращих танцювальних пар на чемпіонаті "Blackpool", який проходить у Лондоні. Це, здається, прирівнюється до чемпіонату світу... Тобто не просто Ліля Подкопаєва. Ми пара, і ми разом", - підкреслила Лілія, коли було оголошено, що вона йде на міжнародний танцювальний конкурс.

При цьому на початку прес-зібрання в.о. президента Нацтелекомпанії України Василь Ілащук сказав, що ніхто й не сумнівався у тому, аби відправити у Європу саме цю пару:

"Чому? Ну я думаю, що заперечень не буде ні в кого - чому саме ця пара визнана кращою, і чому саме ця зіркова пара мала би представляти України на танцювальному європейському конкурсі".


В.о. президента НТКУ Василь Ілащук: Подкопаєву в Європу - без варіантів

"Ви бачили шоу "Танці з зірками". Ми могли обирати будь-кого. Але ми одразу зупинилися на цій парій. Не було навіть двох думок. Тобто не було ніякого жеребкування, не було ніякого тестування..," - сказав Ілащук.

Щоправда, сам президент НТКУ швидко відкланявся - у Кабміні у четвер колеги проводили "засідання з питань суспільного телебачення".

"Коли подзвонив Василь Степанович (Ілащук)... я спершу подумала, що це жарт..," - розповіла спортсменка про свої перші враження від євро-новини.

"Безумовно, навантаження буде шаленим - і нервове, і фізичне. Ми нічого не будемо обіцяти. Тільки можемо пообіцяти, що ми на 100 відсотків будемо викладатися, будемо готуватися зі страшною силою", - сказала спортсменка Подкопаєва.

Ліля дуже хоче, щоб гімн України звучав у Лондоні

Лілія також додала, що вже почалися активні тренування. Окрім того, вже ведеться підготовка - збирається краща команда стилістів, постановників, хореографів.

Скоріше за все поїде з парою стиліст "Танців з зірками" Ольга Сеймур та танцівниця і постановник пари Подкопаєва-Хитров Поліна Комисова.

"Та робота, яку ми виконали у "Танцях з зірками" нам, звісно, допоможе. Але ми не збираємося робити той танець, який вже показували, це буде щось нове. Ми хочемо щоб це була бомба, яка б розірвала Європу", - відкрила свої амбіції Ліля.

"Звісно, хочеться не впасти обличчям у багнюку, не підвести Україну і людей, які будуть за нас вболівати. Ми спробуємо відповідати і нашій кумі, яка буквально кілька тижнів тому стала срібним призером "Євробачення". І знову ж таки будемо старатися зробити все можливе і неможливе", - вела далі чемпіонка.

Ліля Подкопаєва і Кирило Хитров - "ми - пара"

До речі, Ліля також поділилася, що за місяць до того, як стало відомо про поїздку на денс-"Євробачення", Кирило Хитров запросив її на своє весілля. Воно має відбутися 21-го вересня.

"І коли ще не було відомо, у які саме строки проходитиме "Євробачення", він казав: Я готовий навіть весілля перенести"... Настільки людина хвора цим", - всміхалася Ліля.

Кирило, до слова, розповів, що вони з Лілею тренуються щодня і серйозно готуються до цієї важливої для них події. Він попередив, що у них є дуже багато ідей, але поки пара все ж не визначилася з музикою і костюмами для номеру.

Заразом хлопець додав: "Я б дуже хотів наречену свою взяти (на "Євробачення"). Все ж таки, може, там весілля зіграємо". А от Ліля Подкопаєва у групу підтримки бере кумів та родичів:

Кирило навіть весілля хотів відкласти заради денс-"Євробачення"

"Буду запрошувати свою куму Ані Лорак, Андрія Данилка, Андрія Кравчука, вони зараз нам дають поради, допомагають нам. Звісно, група підтримки - це чоловік Тимофій, дітки вдома будуть дивитися по телевізору... Ну і, звісно, наші куми, це хрещені Вадима та Кароліни. Один з них - Ігор Бесєдін живе у Москві, а другий, Сергій Левченко - у Донецьку".

Окрім того, стало відомо, що правила на танцювальному "Євробаченні" цього року були змінені.

У цьому році чітко прописано, що у парі має бути одна зірка, основною діяльністю якої не є танцювальна майстерність і танці як такі, і один професіонал.

Разом з тим, виступ включає лише один танець довжиною до двох хвилин. Цей танець вільного стилю має базуватися на танці класу стандарт або латинського з елементами національного колориту. Так само у костюмах і музиці виступаючих бажані елементи національного колориту.

Головна підтримка Лілі - чоловік, діти, куми, Лорак, Данилко і Андрій Кравчук

За словами Подкопаєвої, за посередництвом спеціально найнятої компанії наразі ведеться опитування. Мета - визначити, яка має бути "пісня, музика, яка стала б нашою візитною карткою на Євробаченні".

Всього ж на денс-"Євробаченні" очікується понад 16 країн-учасниць. Остаточна їх кількість стане відома 10-го липня, коли відбудеться зустріч голов делегацій країн. Проте на даний момент вже 16 країн заявлено.

"Що стосується інших учасників, то ми знаємо лише, що Польщу буде представляти Марчин Мрочек", - поділився Кирило з журналістами. Увага: виходить у Лондоні 6-го вересня можлива дуель... танцювальна.

Одним словом, продовження буде. Як слушно зауважив Ілащук, "живемо від події до події, від Євробачення до Євробачення".

Фото Дмитра Ларіна

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів